Cardano Fiyat Analizi: ADA Günlük %8 Yükselirken Tüm Gözler 1 Dolarda!

Cardano Fiyat Analizi: ADA Günlük %8 Yükselirken Tüm Gözler 1 Dolarda!
0

Cardano, fiyatın 1 dolara yükselmesi ve umut verici bir hızda kalmasıyla şimdiye kadar harika bir hafta geçirdi.

Temel Destek seviyeleri: 0,78 ABD doları, 0,68 ABD doları

Temel Direnç seviyeleri: $1, $1,2

Destek olarak 0.78$ seviyesini başarılı bir şekilde test ettikten sonra, Cardano’nun fiyatı hızla yükseldi ve şimdi alıcılar için önemli bir test olacak olan 1$’daki kilit dirence yaklaşıyor. Göstergeler de bu en son fiyat hareketinde oldukça yükseliş gösteriyor, ancak hacim eksik olmaya devam ediyor.

cardano
cardano fiyat analizi: ada günlük %8 yükselirken tüm gözler 1 dolarda! 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Hacim şimdiye kadar sabit kaldı. Bu ideal değil, ancak tüm gözler ADA’nın bir sonraki nereye gideceği konusunda belirleyici olacak 1 dolarlık kilit dirençte.

RSI : Günlük RSI yükselişte ve aşırı alım bölgesine doğru yükseliyor. Kripto para birimi kilit dirençte reddedilirse, RSI 70 puanı geçmeden düşebilir.

MACD : Günlük MACD hareketli ortalamaları genişliyor ve histogram daha yüksek seviyelere çıkıyor. Bu, şu anda tersine dönebileceğine dair herhangi bir işaret olmayan önemli bir yükseliş sinyali.

cardano
cardano fiyat analizi: ada günlük %8 yükselirken tüm gözler 1 dolarda! 4

Cardano Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

ADA, hem boğaların hem de ayıların sallanabileceği çok tartışmalı bir fiyat alanı olacak olan 1 $ seviyesini test edecek. Yüksek oynaklık beklenebilir. 1 $ fiyat seviyesi desteğe dönüştürülebilirse, ADA’nın yolu daha yüksek bir değerlemeye açılır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir