Cardano Fiyat Analizi: ADA Günlük %8 Yükselirken Tüm Gözler 1 Dolarda!

Cardano Fiyat Analizi: ADA Günlük %8 Yükselirken Tüm Gözler 1 Dolarda!
0

Cardano, fiyatın 1 dolara yükselmesi ve umut verici bir hızda kalmasıyla şimdiye kadar harika bir hafta geçirdi.

Temel Destek seviyeleri: 0,78 ABD doları, 0,68 ABD doları

Temel Direnç seviyeleri: $1, $1,2

Destek olarak 0.78$ seviyesini başarılı bir şekilde test ettikten sonra, Cardano’nun fiyatı hızla yükseldi ve şimdi alıcılar için önemli bir test olacak olan 1$’daki kilit dirence yaklaşıyor. Göstergeler de bu en son fiyat hareketinde oldukça yükseliş gösteriyor, ancak hacim eksik olmaya devam ediyor.

cardano
cardano fiyat analizi: ada günlük %8 yükselirken tüm gözler 1 dolarda! 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Hacim şimdiye kadar sabit kaldı. Bu ideal değil, ancak tüm gözler ADA’nın bir sonraki nereye gideceği konusunda belirleyici olacak 1 dolarlık kilit dirençte.

RSI : Günlük RSI yükselişte ve aşırı alım bölgesine doğru yükseliyor. Kripto para birimi kilit dirençte reddedilirse, RSI 70 puanı geçmeden düşebilir.

MACD : Günlük MACD hareketli ortalamaları genişliyor ve histogram daha yüksek seviyelere çıkıyor. Bu, şu anda tersine dönebileceğine dair herhangi bir işaret olmayan önemli bir yükseliş sinyali.

cardano
cardano fiyat analizi: ada günlük %8 yükselirken tüm gözler 1 dolarda! 4

Cardano Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

ADA, hem boğaların hem de ayıların sallanabileceği çok tartışmalı bir fiyat alanı olacak olan 1 $ seviyesini test edecek. Yüksek oynaklık beklenebilir. 1 $ fiyat seviyesi desteğe dönüştürülebilirse, ADA’nın yolu daha yüksek bir değerlemeye açılır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap