Cardano Fiyat Analizi: ADA Bir Haftada %12 Yükseldi, Sonraki Hedef Ne?

Cardano Fiyat Analizi: ADA Bir Haftada %12 Yükseldi, Sonraki Hedef Ne?
0

Cardano, tüm zamanların en yüksek seviyesini 3,10 dolarla kaydettikten sonra, şu ana kadar 200 gündür devam eden bir düzeltmeye girdi. Bu arada, eToro borsasından listeden çıkmak gibi kötü haberler, daha fazla fiyat düzeltmesi için bir katalizör haline geldi. Yakma mekanizmasının kullanıma sunulacağına dair söylentilere rağmen, önemli bir tepki yok.

Günlük Grafik

cardano
cardano fiyat analizi: ada bir haftada %12 yükseldi, sonraki hedef ne? 3

Günlük zaman diliminde ADA, azalan bir kanalda (sarı ile işaretlenmiş) işlem görüyor. Düşüş trendi sırasında fiyat henüz daha yüksek bir zirve oluşturmadı ve kırmızı Ichimoku Bulutu ana engel oldu. İlk büyük zorluk, fiyatı buluta iten ve çok fazla oynaklığa yol açabilecek olan 1 dolarda (mavi ile işaretlenmiş) direncin üzerine çıkmaktır.

Cardano bu alanı kırarsa, 1,2 dolarlık dinamik direnç bir sonraki zorluk olabilir. 0,75 dolarlık statik destek de boğaların birkaç kez savunduğu bir yer.

RSI-14: Yükseliş alanına girdi ve düşüş trendi çizgisini test ediyor.

4 Saatlik Grafik

cardano
cardano fiyat analizi: ada bir haftada %12 yükseldi, sonraki hedef ne? 4

4 saatlik zaman diliminde, daha yüksek inişler ve çıkışlar yaratarak oluşan kısa vadeli yükseliş trendi, EMA200’ü vurduktan sonra durduruldu. Bir MACD sapması da kısa vadeli bir düzeltmeyi gösterir. Devam ederse, ilk destek 0,85 dolar ve ardından 0,78 dolar. Boğalar bu seviyeleri koruyamazsa, işler kötüden daha kötüye gidecek.

Kısa vadeli dirençler : 0,9 $ & 1 $

Kısa vadeli destekler : 0,85 ABD doları ve 0,78 ABD doları

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap