Cardano Fiyat Analizi: ADA, 1.5 $ ‘da Hedefli Boğa Kupa ve Sap Modeli Oluşturuyor!

Cardano Fiyat Analizi: ADA, 1.5 $ ‘da Hedefli Boğa Kupa ve Sap Modeli Oluşturuyor!
0

Cardano, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %76 düştükten sonra, azalan kanalın dibinde 0,75 dolar civarında destek buldu ve neredeyse %50’sini geri alabildi. Birkaç hafta içinde ADA, dönüştürülen işaretin üzerine 1 dolardan döndü.

Günlük Grafik

Günlük zaman diliminde, önemli bir fiyat artışından sonra ADA, aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi (sarı ile işaretlenmiştir) azalan kanalın tepesine ulaştı ve bu, 1,2 $ ‘da (mavi ile işaretlenmiş) statik dirençle kesişiyor.

Ancak boğalar bu direncin üstesinden gelmek için ilk girişimlerinde başarısız oldular.

30 günlük RSI’ye bakıldığında, Cardano’ya bir yıldan uzun süredir eşlik eden düşüş trendi çizgisi (kırmızı ile işaretlenmiş) daha fazla artışı engelledi.

Bahsedilen dirençleri geçerek ve 1,2 doların üzerinde daha yüksek bir zirve oluşturarak ve azalan kanalın üzerine çıkarak, spekülatörler son düşüş trendinin tersine çevrileceğinden daha emin olacaklar.

Öte yandan, ADA 1,2 dolarda başarısız olursa, o zaman 1 dolar izlenmesi gereken önemli bir destek hattı olmalıdır.

İzlemek için olası destek/direnç için Hareketli Ortalama Üstel (EMA) çizgileri:

EMA20: 0,91 ABD doları

EMA50: 0,95 ABD doları

EMA100: 1,09$

EMA200: 1,53 dolar

cardano

4 Saatlik Grafik: Kupa ve Kulp

4 saatlik zaman diliminde Cardano, hem destek hem de direnç işlevi gören azalan trend çizgisinin (beyazla işaretlenmiş) üzerine çıkmayı başardı.

Yukarıda belirtildiği gibi, 1,2 dolar reddedildi. Şu an itibariyle Cardano, bir yükseliş formasyonu olan bir Kupa ve Kulp formasyonu oluşturma potansiyeline sahip. Tutamaç bir üçgen içinde oluşturulmuşsa (sarı ile işaretlenmiş) ve fiyat belirtilen direnci geçebilirse, 1,5 doların üzerindeki hedefler muhtemel görünüyor.

Kısa Vadeli Destek Seviyeleri: 1,7$ & 1$

Kısa Vadeli Direnç Seviyeleri: 1,2 $ & 1,35 $

cardano

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap