Cardano Fiyat Analizi: ADA 1 Dolarda Kilit Dirençle Karşılaşıyor, Sırada Ne Var?

Cardano Fiyat Analizi: ADA 1 Dolarda Kilit Dirençle Karşılaşıyor, Sırada Ne Var?
0

Kripto pazarlarının geri kalanı gibi, ADA da son zamanlarda büyük bir oynaklık görmüştü. Ayılar, Nisan ayının en yüksek seviyesi olan 1.25$’dan bu yana fiyatı %30’un üzerine çekmeyi başardı, ancak diğer yandan boğalar, tüm zamanların en yüksek seviyesinden fiyata eşlik eden azalan kanaldan henüz çıkamadı.

Teknik Analiz

Günlük Grafik:

Mart ayındaki %60’lık artışın ardından Cardano sahipleri daha yüksek seviyelere ulaşmayı umuyordu. Ancak, ayılar Nisan ayı başlarında piyasanın kontrolünü ele geçirdi.

Cardano şu anda kanalın orta çizgisinin ortasında yer alıyor ve yatay destek ile 0,86 dolar seviyesinde kesişiyor. ADA için ilk zorluk, kritik direnci 1 dolardan kırmak. Bu olursa, ADA yakında kanalın üstünü hedefleyebilir.

Orta vadeli yükselişe geçmek için ADA, önceki girişimlerde reddedilen direnç bariyerini 1,25 dolardan geçebilmelidir. Öte yandan, piyasa düşmeye devam ederse, 0,77 dolarlık yeşil seviye destek işlevi görebilir.

ada

Hareketli ortalamalar:

MA20: 0,93 ABD doları (destek görevi görür)

MA50: 0,94 ABD doları (destek görevi görür)

MA100: 1,01 $ (direnç görevi görür)

MA200: 1,04 $ (direnç görevi görür)

4 Saatlik Grafik

4 saatlik zaman diliminde ADA, V şeklinde bir toparlanmanın ardından direnç aralığının (kırmızı ile işaretlenmiş) altında işlem görüyor. Şu anda en önemli zorluk gerçekten de bu direnci kırmak.

Öte yandan, 0,81-0,86 dolar arasında yer alan destek aralığı, fiyatı iyi koruduğunu kanıtladı.

ada

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap