Cardano Fiyat Analizi: ADA, 0,55 Dolarlık Başka Bir Redden Sonra Düşme Tehlikesinde mi?

Cardano Fiyat Analizi: ADA, 0,55 Dolarlık Başka Bir Redden Sonra Düşme Tehlikesinde mi?

ADA’nın kilit dirençten kurtulmaya yönelik güçlü girişimine rağmen, ayılar fiyatı reddetti ve bu da geri çekilmeye yol açtı.

Temel Destek seviyeleri: 0,45 ABD doları, 0,38 ABD doları

Anahtar Direnç seviyeleri: 0,55, 0,66 ABD doları 

Cardano, Temmuz ayında üç kez 0,55 dolarlık kilit dirence yaklaştı ve her girişim satıcılar tarafından sıkı bir şekilde savunuldu. 30 Temmuz’daki en son girişim de bir kırılma sağlamayı başaramadı ve şimdi fiyat, kilit desteği 0,45 dolardan test etme yolunda.

ada
cardano fiyat analizi: ada, 0,55 dolarlık başka bir redden sonra düşme tehlikesinde mi? 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Hacim son üç gün boyunca sabit kaldı ve satış momentumu azalıyor gibi görünüyor. Ayılar, yükseliş olarak yorumlanabilecek inançtan yoksundur.

RSI : Günlük RSI 50 puana düştü. Şimdiye kadar alıcılar bu düşüş trendini durdurmayı başardı ve RSI bu kilit orta nokta bölgesinde destek buldu.

MACD : Günlük MACD yükseliş momentumunu hızla kaybediyor, ancak birkaç gün öncesinde hala düşüş eğilimi var. Bu gerçekleşene kadar, alıcıların fiyat hareketini tersine çevirmesi için hala umut var.

ada
cardano fiyat analizi: ada, 0,55 dolarlık başka bir redden sonra düşme tehlikesinde mi? 4

ADA Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

ADA’nın fiyatı 0,55 $’lık kilit direncin üzerine çıkamasa da, satıcılar çok kararlı görünmüyor, bu da beklentiyi tekrar yükselişe çevirebilir. Bununla birlikte, ana desteğin 0,45 dolardan yeniden test edilmesi, mevcut fiyat hareketine bağlı olarak reddedilemez.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında