Cardano, Fantom, Cronos Fiyat Analizi: 13 Nisan Çarşamba

Cardano, Fantom, Cronos Fiyat Analizi: 13 Nisan Çarşamba
0

Genel piyasa yapısı son 24 saatte yüksek oynaklıktan kaçındı. Bununla birlikte, ayılar avantajlarını yinelerken, Cardano alıcıları 20 EMA’ya acil engel olarak baktılar.

Üstüne üstlük, Fantom ve Cronos, 4 saatlik grafiklerde dik aşağı kanal düşüşlerinden sonra bir satış avantajı da gösterdi.

Cardano (ADA) Analiz

analiz
cardano, fantom, cronos fiyat analizi: 13 nisan çarşamba 4

Cardano (ADA), son zamanlarda 4 saatlik grafiğinde yükselen kanaldan (sarı) ayrıldıktan sonra kısa vadeli bir düşüş trendinde. Bu arada, hayati 0.9 dolarlık desteğinde bir taban buldu.

6 Nisan’daki satışlar, geçen hafta %20,5 kayıp kaydettiği için düşüş eğilimine neden oldu. Böylece, satıcılar ani trendin sorumluluğunu üstlenirken fiyat hareketi  20/50/200 EMA’sının altına düştü.

Basın zamanında, ADA 0.95 dolar civarında işlem gördü. RSI, son iki gündür kademeli bir yükseliş trendinde. Çukurları fiyata karşılık geldi, ancak zirveler birbirinden ayrıldı. Bu nedenle, herhangi bir kısa vadeli geri çekilme, gizli bir düşüş eğilimini tetikleyebilir. 

Fantom (FTM) Analiz

analiz
cardano, fantom, cronos fiyat analizi: 13 nisan çarşamba 5

FTM 1,9 dolardan düşüşe geçtiğinden, boğalar sonunda 1,03 dolarda yerlerini buldular. Dijital para birimi, değerinin yaklaşık %50’sini (2 Mart’tan itibaren) kaybetti ve 15 Mart’ta altı ayın en düşük seviyesine ulaştı. Şimdi, 1,18 dolar direncinin üzerinde bir kapanış, 1,3 dolar seviyesine doğru kırılma şansını yeniden ateşleyebilir.

Basın zamanında, FTM 1.17 dolar civarında işlem görüyordu. RSI, 30 destekten sağlam bir toparlanma gördü . Dengesini test etmeyi amaçlarken düşüş eğilimi gösterdi. Ayrıca DMI hatları da gözle görülür şekilde satıcıları seçti. Ancak +DI biraz kuzeye baktı ve uzun vadeli yükseliş canlanma şansını korudu. 

Cronos (CRO) Analiz

analiz
cardano, fantom, cronos fiyat analizi: 13 nisan çarşamba 6

Uzun vadeli 0,33 $ tabanına ulaştığından beri, CRO boğaları yaklaşık üç aydır fiyat grafiğinde daha yüksek dipleri tetikledi. 

Geçtiğimiz birkaç gün içinde, 0,48 $ seviyesinden düştükten sonra, CRO bir aşağı kanalda (sarı) değer kaybetti. Bu düşüş, üç aylık trend çizgisi desteğinde (beyaz) destek buldu. Mevcut modelin üzerindeki herhangi bir kapanış, 0,42-0,44 dolar aralığına doğru olası bir kırılma rallisini tetikleyebilir. 

Basın zamanında, CRO 0,4183 dolar civarında işlem gördü. RSI, 22 desteğinden geri sıçramaya devam etti, ancak 50 seviyesini devirmek için mücadele etti . Böylece, hafif bir düşüş kenarı ortaya çıkıyor. Ayrıca,  MACD  çizgileri bir yükseliş geçişi gördü, ancak mevcut momentumdaki bir değişikliği doğrulamak için henüz sıfır çizgisinin üzerine atlamadılar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap