Cardano, Elrond, Neo Fiyat Analizi: 10 Şubat Perşembe

Cardano, Elrond, Neo Fiyat Analizi: 10 Şubat Perşembe
0

Analizlerde Cardano, yukarı kanal salınımını sürdürürken 4 saatlik 20 SMA’sı 50-200 SMA’nın üzerine çıkarken altın bir haç gördü. Öte yandan, Elrond ve Neo, son iki hafta içinde sağlam yükselen kanal kazançları gördüler, ancak kısa vadeli bir gerilemeye hazırlanırken şimdi RSI ile aşağı yönlü bir ayrışma oluşturdular.

Cardano (ADA) Analiz

analiz
cardano, elrond, neo fiyat analizi: 10 şubat perşembe 4

Alt endeksi %44.2 düştü (18 Ocak’tan itibaren) ve 22 Ocak’ta dokuz ayın en düşük seviyesini gördü. Bununla birlikte, ADA, 1.12 $, 1.2 $ işaretini delip geçtiği için %32.2’lik bir toparlanma gördü. O zamandan beri, yukarı kanalın yarı çizgisi (beyaz, kesikli) güçlü bir destek aldı.

20 SMA’nın  (kırmızı)  9 Şubat’ta 50/200 SMA’nın  üzerine çıkarak yükseliş kenarını teyit ettiğini not etmek hayati önem taşıyor. Şimdi, ani direnç 1,2 dolar civarındaydı ve ardından yukarı kanalın üst trend çizgisi (beyaz) geldi.

Basın zamanında, ADA 1.19 dolardan işlem gördü. Son iki gün içinde, RSI aşırı alım bölgesinden yarı çizgiye doğru sürüklendikçe alım baskısında önemli bir düşüş gördü. Ancak boğalar orta hat desteğini koruyor gibiydi. Bu seviyenin altındaki herhangi bir kapanış, 1,12 dolar seviyesine doğru bir düşüşe neden olabilir.

Elrond (EGLD) Analiz

analiz
cardano, elrond, neo fiyat analizi: 10 şubat perşembe 5

ATH’sini 23 Kasım’da 544$’a yakın bir yerde vurduğundan beri, EGLD 4 saatlik grafikteki düşüş trend çizgisinin (sarı) gösterdiği gibi keskin bir düşüş yaşadı.

Son satışlardan sonra, boğalar 118,2 $ seviyesinde adım attı ve altı aylık desteği onayladı. Sonuç olarak, toparlanma aşaması (22 Ocak’taki beş ayın en düşük seviyesinden) %76.9’luk etkileyici bir ralli gördü ve 185$’ın üzerine çıktı. Bu aşamada, 11 haftalık trend çizgisini de kırdı (önceki direnç, sarı).

Basın zamanında, EGLD 185.39 dolardan işlem görüyordu. RSI, 7 Şubat’ta aşırı alım bölgesine girerken fiyat hareketini ilişkilendirdi. O zamandan beri, 60 puanlık desteği test etmeye giderken fiyatla birlikte düşüş eğilimi (sarı) oluşturdu. Ayrıca, Squeeze Momentum Göstergesi artık düşük volatilite aşamasına işaret eden siyah noktalar yanıp sönüyordu.

NEO Analiz

analiz
cardano, elrond, neo fiyat analizi: 10 şubat perşembe 6

NEO, 6 Eylül’de 3 ayın en yüksek seviyesini vurduktan sonra, çok önemli fiyat noktalarını kaybederken birden fazla satışa tanık oldu. Alt, 24 Ocak’ta bir yılın en düşük seviyesine ulaştığından, en son satış, 19 Ocak’tan itibaren %37’lik bir geri çekilme kaydetti.

Boğalar 16.4$ seviyesini savunurken, NEO o zamandan beri 24$’lık dirence meydan okuduğu için yaklaşık %58’lik bir yatırım getirisi kaydetti. Acil destek, yukarı kanalın orta çizgisine yakındı.

Basın zamanında, NEO, ATH’sinin %87,5 altında 25,05 dolardan işlem gördü. RSI, fiyatla düşüş eğilimi oluştururken aşırı alım bölgesinde kaldı. 56 işaretini test etmek için bu seviyeden bir geri dönüş muhtemel olacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap