Cardano Bir Sonraki Büyük Hareketini Hacim Düşüşü Olarak Görüyor: ADA Fiyat Analizi

Cardano Bir Sonraki Büyük Hareketini Hacim Düşüşü Olarak Görüyor: ADA Fiyat Analizi
0

Cardano’nun yerel tokenı ADA, 1 $ işaretinin hemen altında destek buldu, ancak şimdiye kadar geri almak için yükseliş momentumu yaratamadı, ancak bir sonraki fiyat hareketi yakın.

Temel Destek seviyeleri: 0,91 ABD doları, 0,79 ABD doları 

Temel Direnç seviyeleri: $1, $1,2

Cardano (ADA), fiyat 1 doların altına düştükten sonra 0,91 dolar seviyesinin üzerinde destek buldu. Kilometre taşı seviyesinin altına düştüğünden beri kilit dirence dönüşmüştü. Ayılar ADA’yı çok daha aşağı itmeyi başaramadığından, boğalar ADA’yı 1 $ seviyesini geri almak için yükseliş trendine geri almak için bundan faydalanabilir.

cardano
cardano bir sonraki büyük hareketini hacim düşüşü olarak görüyor: ada fiyat analizi 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Hacim düşüyor, bu da yakında önemli bir hareketin geleceğini gösteriyor. Bunu yazarken hafta sonu olduğu düşünüldüğünde, yeni haftanın başında gerçekleşmesi bekleniyor.

RSI : Günlük RSI daha yüksek bir dip yaptı ve aşırı satım bölgesine ulaşmadı. Boğalar fiyatın düşmesini durdurmayı başarırsa, bu bir tersine dönüşle sonuçlanabilir.

MACD : Günlük MACD düşüş eğilimini koruyor, ancak 12 saatlik zaman diliminde hareketli ortalamalar yükseliş eğilimi yapmak üzere. Bu, boğaları ADA’yı 1 doların üzerine çıkarmaya teşvik edebilecek önemli bir sinyal olabilir.

ada
cardano bir sonraki büyük hareketini hacim düşüşü olarak görüyor: ada fiyat analizi 4

Cardano Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

Fiyat şimdilik konsolide oluyor ve bir sonraki hamlesine hazır görünüyor. Boğalar önümüzdeki hafta fiyat hareketini devralırsa 1 dolarlık direncin yeniden test edilmesi muhtemel görünüyor. Satış tarafı, bu gönderi sırasında boğaların mevcut direnci geri almasına izin verebilecek ilgisini kaybetmiş görünüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap