Cardano (ADA) Bir Günde %23 Düşerken, Toplam Tasfiyeler 400 Milyon Dolara Yaklaştı!

Cardano (ADA) Bir Günde %23 Düşerken, Toplam Tasfiyeler 400 Milyon Dolara Yaklaştı!
Cardano coin on black gravel background. Cryptocurrency blockchain money

Cardano’nun ADA tokenı son günlerde ciddi bir düşüş yaşadı ve bu durumun arkasında SEC’in iddialarının olduğu görülüyor.

Cardano son birkaç gündür büyük bir değer kaybına uğruyor. ADA kripto para birimi, sadece son 24 saatte yaklaşık %23 gibi büyük bir düşüş yaşadı.

Diğer altcoinler de genel olarak düşüş yaşayarak yaklaşık 400 milyon dolarlık bir tasfiyeyi tetikledi.

ADA ve diğer birkaç altcoin bugün hızla düşüş gösteriyor. Yatırımcılar, SEC ile muhtemel bir çatışmadan endişe duydukları için sadece ADA’nın son günlerde %23 düşüş yaşadığını gördüler.

Coinglass tarafından sağlanan verilere göre, tüm piyasada gerçekleşen tasfiyelerin aynı dönemde yaklaşık 400 milyon dolar olduğu görülüyor.

Bu hafta başlarında bildirdiği gibi, SEC Coinbase’e dava açtı. İddialara göre, SEC bir grup altcoinin aslında menkul kıymet olarak sınıflandırılması gerektiğini savunuyor ve ADA da bu grup içinde yer alıyor.

Cardano’nun gelişim ekosisteminin arkasındaki firma olan Cardano’nun Girdi Çıktı Global, yakın tarihli bir blog gönderisinde ADA’nın güvenliğine yönelik iddiaları reddetti.

cardano
cardano (ada) bir günde %23 düşerken, toplam tasfiyeler 400 milyon dolara yaklaştı! 2

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.