Cardano (ADA) %9 Artarak 0,40 Doların Üzerine Çıktı, İşte Bir Sonraki Hedefi!

Cardano (ADA) %9 Artarak 0,40 Doların Üzerine Çıktı, İşte Bir Sonraki Hedefi!

Cardano’nun düzeltmesi, fiyatın 40 sentin üzerine çıkmasıyla son buldu ve boğalar piyasada etkili olmaya başladı. Kilit desteğin başarılı bir şekilde yeniden test edilmesi sonrasında, fiyat artışı destek seviyesine dönüştü. Şu anda, temel direnç seviyelerinin 0,44 $ ve 0,48 $ olduğu göz önüne alındığında, ADA’nın yükselişi devam edebilir.

cardano
cardano (ada) %9 artarak 0,40 doların üzerine çıktı, i̇şte bir sonraki hedefi! 3

Hacim, 48 sentte zirve yaparak ardından istikrarlı bir şekilde azalmaya başladı. Ancak, son fiyatların tersine dönüşü, bu durumu değiştirmedi. Günlük RSI 50 puanın üzerine çıkarak yükseliş eğilimi gösteriyor. Alıcılar, bu tersine dönüşten faydalanmak için ivmeyi sürdürmeliler. Günlük MACD daha yüksek dipler yaparak alıcıların hakimiyetinin devam ettiğini gösteriyor. Bu durum, birkaç gün içinde yükseliş eğilimi gösterebilir.

cardano
cardano (ada) %9 artarak 0,40 doların üzerine çıktı, i̇şte bir sonraki hedefi! 4

Cardano Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

Boğalar, fiyatın 40 sentin üzerine çıkmasıyla birlikte fiyat hareketinin kontrolünü yeniden ele geçirdi. Eğer bu ivme devam ederse, bir sonraki kilit direnç seviyeleri 44 ve 48 sentlerde olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.