DOGE Fiyat Tahmini: Bu Anahtar Seviye, Dogecoin Yükselişini Tetikleyebilir!

DOGE Fiyat Tahmini: Bu Anahtar Seviye, Dogecoin Yükselişini Tetikleyebilir!

DOGE Fiyat Tahmini: Nisan ayı, Dogecoin fiyatları için büyük fiyat dalgalanmalarına sahne oldu. Ancak, belirli bir yöne bağlılık göstermeksizin inişli çıkışlı bir yolculuk yaşandı. Madeni paranın belirsiz davranışına rağmen, 3 Nisan tarihinde, uzun süredir devam eden bir direnç trend çizgisinin aşılarak trendin tersine dönmesi için erken bir işaret verildi. Şu anda alıcılar, trend çizgisini yeniden test etmek üzere potansiyel bir destek noktasına dönüşen direnç trend çizgisini sürekli bir toparlanma rallisi için kullanıyorlar.

Anahtar noktalar:

  • Dogecoin fiyatı, 0,08 doların üzerinde bir kırılma yaşarsa %24’lük bir ralliye teşvik edilebilir.
  • Ancak, destek trend çizgisinin altındaki bir kırılma, yükseliş tezini baltalayacaktır.
  • Dogecoin madeni parasındaki 24 saatlik işlem hacmi 1,16 milyar dolar olup, %46’lık bir kazanç anlamına gelmektedir.
dogecoin
doge fiyat tahmini: bu anahtar seviye, dogecoin yükselişini tetikleyebilir! 2

Son satış dalgalarının etkisiyle kripto pazarında Dogecoin fiyatı %16,7’lik bir düşüşle 0,095 $’dan geçen haftanın en yüksek seviyesinden geriledi ve şu anda mevcut piyasa değeri olan 0,079 $’da takılı kaldı. Madeni para, 0,084-0,0793 dolarlık yerel desteğin altına düştü, ancak yukarıda belirtilen trend çizgisinde hızlı bir destek buldu.

Günlük grafik, ters çevrilmiş trend çizgisinde daha düşük fiyat ret mumlarını gösterirken, alıcıların bu dinamik eğimden güçlü destek aldığını gösteriyor. Ancak, son zamanlarda ihlal edilen 0,084 $ yatay seviyesi, Dogecoin fiyatının dar bir aralıkta sallanmasına neden olan önemli bir direnç görevi görebilir.

Eğer piyasa duyarlılığı düzelirse ve DOGE fiyatı günlük 0,084 doların üzerinde bir mum kapanışı yaparsa, memecoin toparlanma yoluna geri dönebilir. Bu potansiyel kırılma, fiyatın psikolojik bir işaret olan 0,1 dolar seviyesine yeniden meydan okumak için %24 daha yükseğe çıkmasına neden olabilir.

Ancak, destek trend çizgisinin altındaki bir kırılma, SHIB fiyatını daha uzun bir düzeltme sürecine doğru teşvik edecektir.

Teknik Göstergeler

MACD göstergesi, düşen mavi çizgi ve sinyal turuncu çizgisi arasındaki artan boşluk nedeniyle piyasada agresif satış baskısına işaret ediyor.

Günlük EMA’lar (20, 50, 100 ve 200) madeni para fiyatının hemen üzerinde hareket ediyor ve bu da alıcıların bir toparlanma girişiminde çoklu dirençle karşılaşacağını gösteriyor.

Dogecoin fiyatının güncel spot ücreti 0,079 ABD dolarıdır. Piyasada boğa eğilimi görülüyor ve oynaklık yüksek seviyelerde seyrediyor.

Direnç seviyeleri 0,08 $ ve 0,085 $ olarak belirlenirken, destek seviyeleri ise 0,071 ABD doları ve 0,0628 ABD doları olarak tahmin ediliyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.