Bu Nedenle Fantom’un (FTM) %28 Rallisi Kısa Ömürlü Olacak!

Bu Nedenle Fantom’un (FTM) %28 Rallisi Kısa Ömürlü Olacak!
0

Kripto para piyasasının şu anki durumu, her gün yeni keşfedilen bir yükseliş umuduyla yükselen jetonlarla gülümsüyor ve güneş ışığı. Ve daha geniş pazarın bu yükseliş etkisi, bugün altcoin %8,5 arttığı için Fantom’a da yansıdı, ki bu kulağa çok gibi gelse de, çok yakınına bile gelmiyor.

Varlığın genel dalgalanması, ortalama %6 ila %12 aralığındaki artış ve düşüşlerden oluşur ve bugünün yükselişini başka bir Pazartesi hareketi yapar. Bununla birlikte, ileriye gitmek, bir trend değişikliği olasılığının yattığı yerdir.

Fantom Kurtarıcı mı?

Piyasadaki diğer altcoinlerin aksine, Fantom önümüzdeki günlerde sürekli bir ralli görmeyebilir. Bunun en önemli göstergesi, geçmişteki iniş çıkışlarda da oldukça isabetli olan fiyat göstergelerinden geliyor.

İlk olarak, FTM bugün yeşil bir mumu kapatamadan önce, Parabolik SAR son üç gün için aktif bir düşüş trendi göstermek için pozisyonunu değiştirdi.

Bu, düşüşün mutlak bir garantisi olmasa da, SAR’ın şamdanlara olan yakınlığı, kesinlikle birkaç kırmızı mumu tetikleyebilir.

fantom
bu nedenle fantom'un (ftm) %28 rallisi kısa ömürlü olacak! 5

İkincisi, varlığa özgü yükseliş eğilimi azalıyor. FTM’nin aktif bir sıkma durumunda olduğu ve sıkma momentumu göstergesindeki yeşil çubukların kaybolduğu göz önüne alındığında, sıkıştırma serbest bırakma vurduğunda fiyat düşecektir.

Üstelik Fantom, Bitcoin ile çok yüksek bir korelasyona sahip ve kral para şu anda iyi durumda olsa da, oynaklığı FTM’nin fiyat dalgalanmalarına katkıda bulunacaktır.

fantom
bu nedenle fantom'un (ftm) %28 rallisi kısa ömürlü olacak! 6

Ancak göründüğü gibi, ağın yatırımcılardan ve piyasadan bir miktar desteği var, bu da yaklaşan bir düşüş olayı göz önüne alındığında dikkate değer.

Zincirde kaydedilen birikim, 40 milyon FTM (15 milyon $) satışıyla sonuçlandı ve görünüşe göre bu, düşüş yönlü bir zincirleme reaksiyonu önlemek için Fantom düşükken satın alan ciddi yatırımcıların işi.

fantom
bu nedenle fantom'un (ftm) %28 rallisi kısa ömürlü olacak! 7

Bu aynı zamanda FTM HODLers konsantrasyonunun aynı dönemde %14.65’ten %20.89’a yükselmesinin nedenidir.

FTM’lerine bağlı kalarak, bu yatırımcılar, altcoin 0.29 dolardan işlem gördüğünden beri ağın bir parçası oldular ki bu çok da uzak değil.

fantom
bu nedenle fantom'un (ftm) %28 rallisi kısa ömürlü olacak! 8

Ancak, Fantom’un bir ağ olarak gelişimi de yavaşlamıyor. Sadece bu hafta, Fantom’un tokeni Kraken borsasında listelendi ve buna ek olarak, Boba Network’ün çok zincirli olma çabalarını göz önünde bulundurarak Fantom’da konuşlandırdığı en üst Katman-2 çözümlerinden biri.

Bu nedenle, varlığın ayı dalgasına karşı yükselmek için bir miktar momentumu vardır, ancak her iki şekilde de bir fiyat düşüşüne hazırlıklı olmak akıllıca olacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap