Bu Kripto Token, Meme Coin Çılgınlığı Sırasında Bir Haftada %600 Değer Kazandı

Bu Kripto Token, Meme Coin Çılgınlığı Sırasında Bir Haftada %600 Değer Kazandı

Kripto piyasasında, meme coinler yeni bir yükseliş dalgası yaşıyor. Geçen hafta, CorgiAI (CORGIAI) adlı token %600 oranında değer kazandı.

CorgiAI, yapay zekanın sınırsız olanaklarını kullanarak kripto dünyasında etkileşim ve iletişimi yeniden şekillendiren bir web3 girişimidir.

Genel olarak meme coin pazarındaki artış, CORGIAI’ye olan ilgiyi de yükseltti. Bu token geçtiğimiz hafta %563 değer artışı gösterdi. Bu heyecanlı dönemde, tokenın piyasa değeri 193,3 milyon dolara ulaştı.

grf 32
CorgiAI fiyatı | Kaynak: CoinMarketCap

Kripto para borsası Crypto.com’un yaptığı bir açıklama, CORGIAI’nin konumunu daha da güçlendirdi. Bu platform, içinde 5.000 dolarlık ödül havuzu bulunan yeni bir kripto para promosyonu duyurdu. En çok CORGIAI net alım yapan 1.000 kullanıcı, her biri 5$ değerinde CORGIAI kazanacak.

Kripto para topluluğu, meme coinlerin zamanla ilginin azalması ve gelir kaybına yol açacağı beklentisine karşın, bu coinlerin kaybolmak yerine sahneye daha güçlü ve yeni alanlarda uygulamalarıyla döndüğü görüldü. CORGIAI ile birlikte, Meme coin (MEME) ve Pepe (PEPE) gibi diğer coinler de büyüme gösterdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.