Bu Haber Tron (TRX) Yatırımcıları İçin Bir Dönem Noktası Olabilir!

Bu Haber Tron (TRX) Yatırımcıları İçin Bir Dönem Noktası Olabilir!

Son duyuruya göre, yakında stUSDT Tron ağı üzerinde başlayacak.

TRX’in günlük ve haftalık grafikleri yeşildi ve piyasa göstergeleri yükseliş eğilimindeydi.

Tron (TRX), kısa bir süre önce blok zincirinin küresel düzeyde benimsenmesini yansıtan yeni bir dönüm noktasına ulaştı. TRX’in resmi Twitter hesabı, blok zincirindeki toplam aktif adres sayısının 170 milyonu aştığını açıkladı. Bu, geleceği için umut verici bir gösterge olarak görülmektedir. Ayrıca, ekosistemde daha fazla büyümeyi teşvik edebilecek birkaç önemli gelişme yaşandı.

Tron Hala Pazar Lideri

TRX’nin toplam hesaplarının artmasının yanı sıra, günlük aktif kullanıcılar açısından da blok zinciri tabloda en üst sıralarda yer aldı. Token Terminal’in verilerine göre TRX, günlük 2 milyondan fazla aktif adrese sahip olarak pazar lideri oldu. Tron’a ek olarak, BNB Chain (BNB) ve Polygon (MATIC) de aynı listede ilk üçe girdi.

tron
bu haber tron (trx) yatırımcıları i̇çin bir dönem noktası olabilir! 5

TRX’in benimsenmesi artarken, yükseliş trendini daha da güçlendiren bir başka gelişme yaşandı. Tron Dao, kısa bir süre önce attığı bir tweet ile stUSDT’nin yakın zamanda Tron ağına geleceğini duyurdu. stUSDT, Tron ekosistemindeki ilk RWA (Real-World Asset) platformu olacak ve özellikle yeni başlayanlar için büyük bir adım olacaktır.

Tron Yatırımcıları Rahattı

Bu güncellemelerin ortasında, TRX’in fiyatı haftalık ve günlük çizelgelerde yeşile boyandı ve yukarı yönlü bir ivme kazandı. CoinMarketCap’e göre, son yedi gün içinde TRX’in fiyatı %4’ten fazla artış gösterdi. Şu anda 0,0767 dolar seviyesinde işlem görerek 6,8 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip.

Ancak, fiyat artışını tipik olarak takip eden bir hacim artışı görülmedi. Ayrıca, tokenin 1 haftalık fiyat hareketliliği de düşüş gösterdi, bu da yükseliş trendinin yakında sonlanabileceğini gösteriyor.

tron
bu haber tron (trx) yatırımcıları i̇çin bir dönem noktası olabilir! 6

TRX’in hacmi son birkaç gün içinde düşüş gösterse de, günlük grafiğine bakıldığında hala bir yükseliş eğilimi görülebiliyor. Örneğin, Üstel Hareketli Ortalama (EMA) Şeridi yükseliş geçişi gösterdi, bu da fiyatın yukarı yönlü hareket etmeye devam edebileceğini işaret ediyor. Ayrıca, TRX’in MACD göstergesi de boğaların piyasayı yönlendirdiğini gösterdi. Bunun yanı sıra, TRX’in Göreceli Güç Endeksi (RSI) de nötr işaretin üzerindeydi, bu da yükseliş sinyallerini destekliyor.

tron
bu haber tron (trx) yatırımcıları i̇çin bir dönem noktası olabilir! 7

Diğer birkaç ölçüm de TRX için olumlu sinyaller verdi. Örneğin, ağırlıklı duyarlılık geçen hafta iyileşti ve bu, yatırımcıların token’a olan güveninin arttığını gösteriyor. Bununla birlikte, sosyal hacimde bir azalma görüldü. Bu düşüş trendi, TRX’in popülaritesinin geçen hafta biraz darbe aldığı anlamına gelebilir.

tron
bu haber tron (trx) yatırımcıları i̇çin bir dönem noktası olabilir! 8

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.