Bu Gösterge En Son Yanıp Söndüğünde, Bitcoin Neredeyse %100 Arttı!

Bu Gösterge En Son Yanıp Söndüğünde, Bitcoin Neredeyse %100 Arttı!
0

Bitcoin en son 100 DMA’nın üzerinde kapandığında, fiyat neredeyse iki katına çıktı.

Tüccarlar bir kez daha, tüm kripto piyasasına yayılan taze bir yeşil eğik çizgi olarak yükseliş eğilimini umuyorlar. İlginç bir şekilde, 50-DMA göstergesi, kripto para biriminin daha fazla kazanç için iyi bir durumda olabileceğini gösteriyor.

  • Kripto para piyasası 2 trilyon doları geri almayı başardığı için Bitcoin bugün 5 Ocak’tan bu yana ilk kez 45.500 dolara yükseldi.
  • BTC 45.000 $ seviyelerini sürdürememiş ve şu anda 44.000 $ bölgesinin biraz altında işlem görüyor olsa da, önde gelen kripto para birimi, geçen yılki büyük bir ralliden önce görülen bir göstergeyi parlattı.
  • Dün BTC, varlık için işlerin tekrar iyiye gittiğinin bir göstergesi olan 100 günlük yer değiştirmiş hareketli ortalamanın (DMA) üzerinde kapandı.
  • Yerinden edilmiş hareketli ortalama (DMA), trend yönlerini belirlemeye yardımcı olan bir tür hareketli ortalama (MA) göstergesidir. Fiyat MA’nın üzerinde kapanırsa, ortalamanın üzerindedir ve bu bir yükseliş eğiliminin işareti olabilir. Bununla birlikte, fiyat MA’nın altına düştüğünde, düşüş eğilimi gösterir.
  • Bitcoin’in 100-DMA’nın üzerinde son kapanışı Temmuz ayındaydı, Bitcoin 35.000$ civarından neredeyse %100 yükselmeden hemen önce.
  • Konuyla ilgili yorum yapan popüler bir kripto analistiydi.
  • Luno Pte’de Asya-Pasifik başkanı Vijay Ayyar, önde gelen kripto para biriminin bir sonraki durağının 46.000 ila 47.000 dolar olduğuna inanıyor.

“Bitcoin, son birkaç gün içinde burada bazı kilit seviyeleri ve aşağı yönlü bir çizgiyi kırdı ve yükseliş belirtileri gösteriyor. 50-DMA ile sınırlandırılıyor ve bunun üzerinde kapanması gerekiyor. Ayyar, “Buradan sonraki durak 46.000 ila 47.000 dolar” dedi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap