Bu Gelişme, Binance’te LUNC’nin Fiyatını 10 Kat Arttırabilir mi?

Bu Gelişme, Binance’te LUNC’nin Fiyatını 10 Kat Arttırabilir mi?

Yeni yıla daha yeni girerken, Terra Classic‘in (LUNC) fiyatı düşüş trendini tersine çevirdi ve 0,0001530$ seviyesine yakın makul alımlar çekti. Üç aylık alçalan kanalın üzerindeki bir kırılmanın sonucu olarak, LUNC fiyatı geçen hafta önemli bir artış yaşadı. Fiyat artışı hala devam ediyor gibi göründüğünden, bu çoğunlukla Terra Classic topluluğu tarafından gerçekleştirilen son gelişmelere, girişimlere ve Terra Classic yanma oranındaki artışa bağlanabilir.

Binance, LUNC’nin Fiyatını Yükseltebilir mi?

Son dönemdeki fiyat hareketlerinin ana itici gücü bu gelişmeler olsa da; Önde gelen LUNC doğrulayıcısı ve topluluk müjdecisi LUNC DAO, altcoinin büyük bir fiyat artışı görebileceği potansiyel bir yola işaret etti.

En iyi Terra Classic doğrulayıcısı, önde gelen Binance kripto para borsasının iki büyük Terra kripto para birimi yani. USTC ve LUNA.

Terra (LUNA) Fiyaskosu

Binance ilk olarak 2021’in başlarında, Terra (LUNA) LUNA tokeninin fiyatını bir ölüm sarmalına gönderen UST depeg’ini ilk kez deneyimlediğinde uyarı bildirisi yayınladı. Son uyarılar, Güney Kore mahkemesinin Terra’nın kurucu ortağı Daniel Shin hakkında tutuklama emri çıkarmasından sonra geldi. Buna ek olarak, Koreli yetkililer ayrıca Terra’nın kilit geliştiricisi ve kurucusu Do Kwon hakkında suç duyurusunda bulundu.

lunc

Ayrıca, merkezi borsa, 10 Mayıs’ta Terra ağındaki para çekme işlemlerini geçici olarak askıya aldı ve bu da birçok başka borsanın davayı takip etmesine yol açtı. Terra topluluğuna göre, Binance şu anda LUNA’nın ticaret hacmini artıran en büyük borsalardan biri uyarı işaretlerinin kaldırılması daha fazla yatırımcı ilgisine ve müteakip satın almalara yol açabilir.

lunc

Mevcut durumda, Terra Classic fiyatı şu anda 0,00015317 $’dan işlem görüyor. Bu, kripto piyasası takipçisi CoinMarketCap’e göre hafta boyunca yaklaşık %6’lık büyük bir kazancın aksine, günde %0,54’lük bir artışı temsil ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.