Bu, Boğa Dönüşünü Teyit Etmek İçin XRP’nin Kırması Gereken Seviyedir!

Bu, Boğa Dönüşünü Teyit Etmek İçin XRP’nin Kırması Gereken Seviyedir!
0

Uzun vadeli desteğe 0,3 dolardan dokunduktan sonra, XRP bir ralliye girdi ve fiyatına %22 ekledi. Bununla birlikte, bu ralli bir sonraki büyük direncini kırmazsa, düşüş yapısı hala ortaya çıkıyor.

Teknik Analiz

Günlük Grafik:

Son olarak, XRP boğaları satış baskısının üstesinden gelmeyi başardı. Birkaç denemeden sonra, inen hattan (sarı renkte) bir kaçış gerçekleştirdiler. Yaklaşık iki aydır pozitif bir sapma (yeşil renkte) gösteren MACD göstergesi taban çizgisine yaklaşıyor ve histogram çubukları tamamen yeşil. Bu yapı, yükseliş momentumunun piyasaya hakim olduğu anlamına geliyor.

Öte yandan, 0,4 dolardaki (kırmızı) yatay direnç, Ripple için büyük bir zorluk. Boğalar bu aylık konsolidasyon aşamasının üzerine çıkabilmelidir. Bu durumda, MACD’de şu anda oluşan yükseliş yapısının orta vadede sürdürülebilir kalma şansı daha yüksek olacaktır.

Temel Destek Düzeyleri: 0,30 ABD Doları ve 0,24 ABD Doları
Temel Direnç Düzeyleri: 0,40 ABD Doları ve 0,48 ABD Doları

xrp
bu, boğa dönüşünü teyit etmek i̇çin xrp'nin kırması gereken seviyedir! 3

Hareketli Ortalamalar:
MA20: 0,33 ABD
Doları MA50: 0,35 ABD Doları
MA100: 0,45 ABD Doları
MA200: 0,61 ABD Doları

XRP/BTC grafiği

Bitcoin’e karşı, kripto para birimi 1.500 SAT’de (yeşil renkte) kritik desteğin üzerinde işlem görüyor. Bu seviye, fiyatın düşmesini defalarca engelledi. Alıcılar geçtiğimiz günlerde bunu savundu ancak karşı tarafta satıcılar 1700-1800 SAT aralığında bir satış duvarı örerek fiyatın daha da yükselmesini engellediler. Boğalar bir sonraki girişimlerinde bu engeli aşarsa, bu trendin tersine döndüğünü teyit edecek ve 2000 SAT’deki (beyaz) direnç muhtemelen test edilecektir.

Temel Destek Seviyeleri: 1500 SAT & 1250 SAT
Temel Direnç Seviyeleri: 1800 SAT & 2000 SAT

xrp
bu, boğa dönüşünü teyit etmek i̇çin xrp'nin kırması gereken seviyedir! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap