Bu 4 Altcoin, Yedi Gün İçinde %84 veya Daha Fazla Arttı!

Bu 4 Altcoin, Yedi Gün İçinde %84 veya Daha Fazla Arttı!
0

Kripto para piyasaları yükseliş momentumu işaretleri göstermeye devam ederken, radar altında olmayan dört altcoin bu hafta büyük kazançlar elde ediyor.

Haftanın en çok kazananlarından biri, yüksek verimli bir hibrit blok zinciri protokolü olan Kadena (KDA) oldu.

CoinGecko , altcoinin yedi günün en düşük seviyesi olan 2.77$’ dan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8.18$’a (ATH) yükseldiğini ve sadece bir haftada % 195’in üzerinde kazanç sağladığını gösteriyor.

Şu anda 109. sıradaki altcoin olan Kadena, o zamandan beri geri çekildi ve şu anda 7.21 dolardan işlem görüyor.

altcoin
Bu 4 Altcoin, Yedi Gün İçinde %84 veya Daha Fazla Arttı! 2

Son zamanlardaki bir diğer popüler altcoin, Frax’in kesirli-algoritmik stabilcoin protokolü yönetim belirteci olan Frax Share (FXS). Şu anda piyasa değeri açısından 192. sırada yer alan altcoin, bir haftanın en düşük seviyesi olan 5.50$’dan 15.23$’a sıçradı ve bu sadece yedi gün içinde %176’nın üzerinde bir hareketi temsil ediyor.

FXS bu hafta etkileyici bir şekilde ralli yapmış olsa da, kripto varlığı hala Ocak ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 28.12$’dan yaklaşık %60 aşağıda.

Sıradaki, merkezi olmayan galaksiler arası sosyal oyun kripto varlığı UFO oyunu (UFO). CoinGecko’ya göre UFO, yedi günün en düşük seviyesi olan 0.000068 $’dan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.000014 $’a yükseldi. Ralli, sadece bir hafta içinde %105’ten fazla kazanıma işaret ediyor.

UFO’nun fiyatı düzeltildi ve şimdi 0.000012 dolardan el değiştiriyor.

Stabilcoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetim tokeni Curve (CRV) de bu hafta büyük hamleler yaptı. CRV, %84’ün üzerinde kazançları temsil etmek için haftalık en düşük 2.81$’dan 5.18$’a yükseldi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap