Boğalar Kararsız Kalmaya Devam Ederken XRP Kritik 0,7 ABD Doları Desteğine Yaklaşıyor!

Boğalar Kararsız Kalmaya Devam Ederken XRP Kritik 0,7 ABD Doları Desteğine Yaklaşıyor!
0

XRP, son birkaç gün içinde genel piyasa ile birlikte düştü ve şimdi kritik bir desteğin hemen üzerinde bulunuyor.

Temel Destek seviyeleri: 0,70 ABD doları

Anahtar Direnç seviyesi: 0,85 ABD doları

Bir ralli girişiminden sonra XRP’nin momentumu kayboldu ve fiyat hızla düşüşe geçti. Şu anda kritik desteğin üzerinde 0,70 ABD doları seviyesinde bulunuyor ve daha yükseğe çıkamıyor gibi görünüyor. 0,85 dolarlık direnç oldukça uzakta ve mevcut gerilemeyi durdurmadıkça kripto para biriminin böyle bir değerlemeye ulaşması muhtemelen zor olacak.

xrp
boğalar kararsız kalmaya devam ederken xrp kritik 0,7 abd doları desteğine yaklaşıyor! 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Fiyat düşüşüne rağmen hacim düşük. Kasım 2021’den bu yana fiyatı aşağı çektikten sonra ayılar biraz bitkin hissediyor olabilir.

RSI : Günlük RSI, düşüş trendine rağmen daha yüksek bir dip yapmayı başardı. Bu, düşüş trendinde olası bir tersine dönüşün ilk açık işaretidir.

MACD : Günlük MACD yükselişte olsa da, fiyat artışını sürdürmek için momentum yoktu. Şimdi hareketli ortalamalar, negatif tarafa doğru potansiyel bir geçişe doğru hızla yaklaşıyor.

xrp

XRP Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

RSI, XRP’nin mevcut seviyesinden geri dönebileceğine dair bir miktar umut verse de, hacim düşük kalmaya devam ediyor ve alıcılar şu anda o kadar ilgili görünmüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap