BNB Bir Miktar Talep Buluyor Ancak Direnç Bölgesine Yaklaştıkça Düşüş Eğilimi Gösteriyor!

BNB Bir Miktar Talep Buluyor Ancak Direnç Bölgesine Yaklaştıkça Düşüş Eğilimi Gösteriyor!
0

Bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce BNB‘nin fiyatı doğrudan 417 ve 413 dolar destek seviyelerinin üzerine düştü ancak 343 dolar seviyesinde bir miktar talep buldu. Bu satın alma baskısı son günlerde yavaş yavaş arttı ve Binance Coin’in fiyatı aynı zamanda bazı kazançlar gördü. Ancak Binance Coin için kısa vadeli görünüm henüz yükselişe geçmedi. Binance, en büyük borsa blok zinciri altyapı sağlayıcılarından biri olmaya devam ediyor.

bnb
bnb bir miktar talep buluyor ancak direnç bölgesine yaklaştıkça düşüş eğilimi gösteriyor! 3

Fibonacci düzeltme çizgileri (sarı), BNB’nin 2021’de 254.5 $’dan 669.3 $’a yükselmesi için çizildi. Yazının yazıldığı sırada, fiyat neredeyse %78.6 geri çekilme seviyesinin üzerine çıktı.

%61.8’den %78.6’ya geri çekilme seviyesinin tamamı, yatırımcıların önceki yüksek seviyelere doğru ve ötesinde bir geri dönüş beklentisiyle bir varlık üzerinde bir düzeltme satın almak istedikleri bir alandır. Bu, BNB için önümüzdeki aylarda gerçekleşebilir. Yine de, Bitcoin 38,5 bin dolarlık bir direnç alanına yaklaştı ve bir ret, BNB’nin geçen hafta yayınladığı tüm kazançlarını kaybettiğini görebilir.

Fiyat, yükselen bir kama deseni (beyaz) oluşturdu; bu, desenin altına yakın bir seansta fiyatın hızla 343 $’a düştüğünü görebilen bir düşüş deseni. BTC (direnç 38,5 bin dolar, yazı yazılırken 37,6 bin dolar) ve BNB (direnç 400-415 dolar, yazının yazıldığı sırada 387 dolar) bağlamında, bu likidite cebine yapılan bir hareket alıcıları bir pompa düşünmeye sevk edebilir. geliyor, satış siparişlerinin sipariş defterini doldurma olasılığı daha yüksekti.

Gerekçe

bnb
bnb bir miktar talep buluyor ancak direnç bölgesine yaklaştıkça düşüş eğilimi gösteriyor! 4

MACD ve Müthiş Osilatör, son günlerde bir miktar yükseliş momentumu göstermek için sıfır çizgisinin üzerine çıktı, ancak daha yüksek bir zirve oluşturamadılar. Eğer fiyat yükselirse, göstergeler yükselmezken, varlığı satmak için kullanılabilecek bir düşüş farklılığı gelişecektir.

Kümülatif Delta Hacmi göstergesi, BNB için 343 dolardan beri istikrarlı bir alım olduğunu gösterdi.

Çözüm

400 dolarlık alanda fiyatın arayabileceği bir miktar likidite vardı ve yeterli sayıda alıcı piyasa yapısının yükselişe geçtiğini düşünmeleri için kandırıldıktan sonra satıcılar piyasayı ters yöne zorlayabilirdi. Bu, hafta sonlarının daha düşük likiditeye sahip olması ve Binance Coin için kısa vadeli piyasa yapısının güçlü bir yükseliş fiyat hareketini teşvik etmemesi nedeniyle gerçekleşmesi muhtemel bir senaryoydu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap