Blackbird, 24 Milyon Dolarlık Muhteşem A Serisi Yatırımını Açıkladı!

Blackbird, 24 Milyon Dolarlık Muhteşem A Serisi Yatırımını Açıkladı!

Restoranlara yönelik üyelik ve sadakat platformu Blackbird, Andreessen Horowitz’in kripto birimi a16z önderliğindeki A Serisi yatırım turunun tamamlandığını X kaynağına dayanarak açıkladı.

Bu finansman sürecinde, Amex Ventures ve QED Investors gibi yeni yatırımcılar da rol aldı.

Çeşitli Yatırımcılar Katılım Gösterdi

Bu turda yatırım yapan yeni isimler arasında New York merkezli Union Square Ventures risk sermayesi şirketi, girişimcilerle iş birliği yapan Shine Capital risk sermayesi ve erken evre kripto risk sermayesi firması Variant bulunmaktadır. Ayrıca, birçok tohum yatırımcı ve mevcut şirketler de bu yatırımlara katkıda bulundu.

Restoran dünyasından gelen yatırımcılar arasında, Quality Branded, Rustic Canyon Family, hızlı servisli kaliteli Yunan restoranları zinciri Souvla ve Jack Rudy Cocktail Co.’nun kurucusu Brooks Reitz, Blackbird‘in fon toplama sürecine destek verdi.

Tüm bu finansal destek, Blackbird‘in restoranlar için sunduğu sadakat ve ilişkilendirme araçlarına dair geniş kapsamlı vizyonunun bir yansımasıdır. Blackbird, bugüne kadar 80 öne çıkan restoranın ilgisini kazandı ve bu restoranların 22’si zaten aktif olarak platformda yer almaktadır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.