BitMEX, Lansmandan Sonra Kullanıcılara 1.5 Milyon BMEX Jetonunu Airdrop Verdi

BitMEX, Lansmandan Sonra Kullanıcılara 1.5 Milyon BMEX Jetonunu Airdrop Verdi
0

BitMEX, BMEX adlı kendi kripto para birimini piyasaya sürdü. Borsa ayrıca bazı kullanıcılarına 1,5 milyon jeton hediye etti.

bitmex

Popüler kripto para türevleri ticaret platformu BitMEX, BMEX Token Litepaper’ın piyasaya sürülmesinin ardından hem eski hem de yeni kullanıcılara yeni yerel jetonu olan 1.5 milyon BMEX’i havadan indirdi.

BitMEX Kullanıcılarını BMEX Jetonlarıyla Ödüllendiriyor

CryptoPotato ile paylaşılan bir basın açıklamasında BitMEX , tokenlerin kullanıcılara borsadaki önceki etkinliklerine göre hediye edildiğini kaydetti.

BitMEX’in Aralık ayının başlarında, belirteçlerin önemli bir bölümünü doğrulanmış BitMEX kullanıcılarına hava yoluyla gönderme vaadiyle yerel kripto para birimini piyasaya süreceğini duyurduğunu hatırlayın.

BMEX, maksimum 450 milyon jeton arzı ve beş yıla kadar hak kazanma süresi ile Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Jetonlar hem eski hem de yeni borsa kullanıcılarını ödüllendirmek için kullanılacak ve işlem ücretlerinde %15’e varan indirimler almalarına olanak tanıyacak.

Token Sahiplerine Özel Ayrıcalıklar

Ek olarak, token sahipleri birkaç özel ayrıcalık alacak. Bunlara spor etkinlikleri için VIP biletleri, 500.000’den fazla BMEX jetonu olan kullanıcılar için VIP hizmetleri, özel ürün erişimi ve gelecek hizmetler için tercihli koşullar dahildir.

BMEX sahipleri ayrıca BitMEX Akademi kurslarına ve özel topluluk kanallarına ücretsiz erişim, BitMEX EARN mevduatlarında artırılmış getiri oranı ve 2022’nin ikinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen BitMEX Spot borsasında ücret indirimleri alabilirler.

Sahipler, 1 Şubat’tan itibaren BMEX tokenlerini stake edebilirken, tokenların spot ticareti BitMEX spot borsasının başlatılmasının ardından 2. Çeyrek başlarında başlayacak.

BMEX Litepaper’da borsa, yatırımcılar için faydasını artırmak için her üç ayda bir BMEX’i yakmayı planladığını açıkladı, çünkü belirteç şirketin hizmetlerini genişletmesine ve yeni kullanıcılar çekmesine izin verecek.

Son gelişme hakkında konuşan BitMEX’in CEO’su Alexander Höptner, şunları söyledi:

“Bu, BitMEX kullanıcıları için çok büyük bir dönüm noktası olsa da, yolculuğumuzun henüz başında olduğumuzu düşünmek önemli. Kripto, analogdan dijitale büyük bir geçişin merkezinde yer alıyor ve BitMEX’i bu yeni paradigmanın temel taşı olacak şekilde konumlandırıyoruz. BMEX, bu yeni çağda gerçek inananların simgesi ve BitMEX ekosistemini genişletmek için kullandığımız yakıt olacak.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap