Bitcoin’de Sağlıklı Yükseliş Sinyalleri: Kripto Uzmanından Olumlu Tahminler!

Bitcoin’de Sağlıklı Yükseliş Sinyalleri: Kripto Uzmanından Olumlu Tahminler!

Son dönemlerde, Bitcoin (BTC) konusundaki isabetli öngörüleriyle takipçi sayısını arttıran bir uzmana göre, Bitcoin sürdürülebilir bir artış trendi belirtileri göstermekte.

Analiz uzmanı Credible Crypto, Bitcoin’in açık pozisyonlarında bir azalma olduğunu ve bu durumun aşırı kaldıraç kullanan yatırımcıların piyasadan çıktığını ifade ediyor.

Yatırımcılar, Bitcoin’de kaldıraçlı olarak alınan uzun ve kısa pozisyon miktarını izledikleri için BTC’nin bu pozisyonlarına dikkat kesiliyor. Ortalama düşük açık pozisyon değerleri, yükselişin spekülatif oyunculardan ziyade spot piyasa birikimcileri tarafından desteklendiğini işaret ediyor.

Credible Crypto şu ifadeleri kullandı:

“Binance’da açık pozisyon, son yaşanan artış öncesi seviyelere geriledi, fakat fiyat kazançlarını sürdürüyor. İstediğimiz bu, sağlıklı bir artış trendi belirtisi. Devamı gelmeli. Başarılı olursak, 28.900-29.100 dolar aralığında bir düzeltme daha iyi olabilir…

Oynamalar sürekli. Artan negatif finansmanla kısmi bir düşüş yaşanabilir. Ancak büyük bir düşüş beklemiyoruz.”

btc 1
Kaynak: Credible Crypto/X

Uzman, BTC’nin 30.000 dolara doğru olan son hareketinin, aslında çok daha büyük bir artışın başlangıcı olabileceğini belirtiyor.

“30.000 dolarlık bu hareket sadece bir başlangıç olabilir… Dürüst olmak gerekirse, bu sürecin henüz başında olduğumuzu ve yukarı doğru bir trendin devam ettiğini düşünüyorum.”

Haberin yazıldığı an itibariyle Bitcoin’in değeri 30.077 dolardı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.