Bitcoin Bahsi Yeşile Döndükçe MicroStrategy Hisse Senedi Yükseliyor!

Bitcoin Bahsi Yeşile Döndükçe MicroStrategy Hisse Senedi Yükseliyor!

Bitcoin Haberleri: Salı günü, dünyanın en büyük kripto para birimi olan BTC’nin 30.000 dolarlık kritik fiyat seviyesini aşmasıyla birlikte küresel dijital varlık piyasası geniş bir toparlanma kaydetti. Son zamanlarda artan Bitcoin fiyatı, sadece kripto pazarı için değil, aynı zamanda uzun süredir bu alanda rekabet halinde olan şirketler için de olumlu oldu.

MSTR Bitcoin Bahsi Yeşile Döndü

Michael Saylor Co, Bitcoin bahsinden elde ettiği kazancı toplam 1.045 BTC daha ekleyerek artırmaya karar verdi. MicroStrategy Incorporated’ın yan kuruluşlarıyla birlikte tuttuğu toplam Bitcoin, 140 bin Bitcoin’e yaklaşıyor ve toplam satın alma fiyatı 4.17 milyar doları buluyor. Bahisten elde edilen nakit gelir 29.3 milyon dolar ve her BTC için ortalama fiyat 28.016 dolar oldu. BTC’nin basın zamanındaki ortalama fiyatı ise 30.122 dolardı ve BTC başına ortalama satın alma fiyatının 29.803 dolar civarında olması bekleniyor.

MicroStrategy Inc’in hisse senedi fiyatı son 30 gün içinde %40 arttı ve BTC fiyatının 30 bin $ fiyat seviyesini aşmasıyla birlikte %7,82 artarak 312,78 $’dan işlem gördü. Ancak, veriler MicroStrategy’nin hisse senedi fiyatının 2023 yılında %120’nin üzerinde değer kazandığını gösteriyor.

bitcoin
bitcoin bahsi yeşile döndükçe microstrategy hisse senedi yükseliyor! 2

BTC fiyatı son 90 günde %72’lik büyük bir artış gösterdi. 2022’nin düşük seviyelerinden toparlanan BTC fiyatı, son birkaç haftadır 28.000 dolar seviyesinde kalmıştı. Ancak en sonunda, dünyanın en büyük kripto para birimi BTC, 30.000 dolar fiyat seviyesini aşarak yükseldi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.