Bitcoin Nisan’dan Bu Yana İlk Kez 30 Bin Doların Üzerinde, Ripple (XRP) 0,5 Doları Geri Aldı!

Bitcoin Nisan’dan Bu Yana İlk Kez 30 Bin Doların Üzerinde, Ripple (XRP) 0,5 Doları Geri Aldı!

Son birkaç gün içinde, kripto para piyasası inanılmaz bir hızla büyüyerek parabolik bir ivme kazandı. Bu süreç, genel olarak büyük kazançlarla sonuçlandı.

BTC’nin fiyatı Nisan ayından bu yana ilk defa 30 bin doların üzerine çıkarken, diğer altcoinler de olumlu bir performans sergiledi ve değer kazandı.

Bitcoin 30.000 Doların Üzerine Çıktı

Kripto para birimi Bitcoin’in fiyatının 26 Nisan’dan bu yana ilk defa 30.000 doları aştığı görüldü, bu da piyasada olumlu bir atmosferin olduğunu gösteriyor. Gerçekten de, Bitcoin 30.800 dolar seviyesine kadar yükseldi, ancak boğaların ivmesini sürdüremedi ve fiyat şu anda 30.000 doların hafif üzerinde işlem görüyor.

bitcoin
bitcoin nisan'dan bu yana i̇lk kez 30 bin doların üzerinde, ripple (xrp) 0,5 doları geri aldı! 3

Bitcoin, son yedi günde %20,8’lik bir artışla ve sadece son 24 saatte %4’ün üzerinde bir artışla en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu. Ayrıca, BTC’nin hakimiyeti, pazardaki diğer kripto paralara kıyasla güçlenerek artıyor, bu da birincil kripto para biriminin altcoin pazarına göre daha iyi bir performans sergilediğini gösteriyor.

Ripple (XRP) 0,5 Doların Üzerinde İyileşti

Altcoin piyasası da kesinlikle iyi bir performans sergiliyor. Ripple’ın XRP’si sonunda bir miktar güç kazandı ve 0,5 doların üzerinde toparlandı, bu da takdire şayan bir durum. Son 24 saatte %3’ten fazla ve haftalık bazda neredeyse %9’luk bir artış gösterdi.

Ancak, diğer altcoinlerin performansına kıyasla, XRP hala ilk 20 arasında en iyi performans gösteren bir oyuncu olmaktan uzak kalıyor. Örneğin, MATIC %8, ETH %5,3, ADA ise %8,6 gibi yüksek oranlarda artış gösterdi.

bitcoin
bitcoin nisan'dan bu yana i̇lk kez 30 bin doların üzerinde, ripple (xrp) 0,5 doları geri aldı! 4


Birkaç ay önce popüler hale gelen meme coin PEPE, bugün %33,8’lik büyük bir artışla en iyi performansı sergiliyor ve haftalık kazancını %70’e yaklaştırıyor. Aynı şekilde, CFX de günlük %20’lik kazançla dikkat çekiyor.

Ancak, Huobi Token (HT) ve Rocket Pool (RPL) son 24 saat içinde artış göstermeyen tek kripto para birimleri olarak öne çıkıyor. Her ikisi de bu dönemde yaklaşık %1 düşüş yaşadı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.