Bitcoin, İki Saatten Daha Kısa Bir Sürede %6 Artarak 40 Bin Dolara Dokundu

Bitcoin, İki Saatten Daha Kısa Bir Sürede %6 Artarak 40 Bin Dolara Dokundu
0

Bitcoin, iki saatten daha kısa bir sürede %6’lık hızlı bir artışın ardından 40 bin dolara dokunarak ayıları inandıramadı.

Bitcoin’in fiyatı, son birkaç saat içinde iki büyük ardışık yeşil mumda yükseldi, ayıları su altında bıraktı ve imrenilen 40 bin dolar seviyesini geri almaya çalıştı.

  • Son iki saat içinde, boğalar piyasa momentumunun tam kontrolünü ele geçirdi ve BTC’nin fiyatını (Binance’de) neredeyse 40 bin dolara çıkarmayı başardı.
  • Bu, BTC’nin dün 33 bin dolara düşmesinden birkaç yeşil gün sonra geldi ve aradaki dönemde neredeyse %20’lik bir toparlanma kaydetti.
bitcoin
bitcoin, i̇ki saatten daha kısa bir sürede %6 artarak 40 bin dolara dokundu 2
  • Bu arada, Coinglass’tan gelen veriler, şu anda yaklaşık 200 milyon dolarlık tasfiye olduğu için hareketin ayılar arasında bir heyecana neden olduğunu ortaya koyuyor ve en büyük tek sipariş OKEx’te 3,18 milyon dolarlık bir nominal değerle gerçekleşiyor.
  • Ayrıca son 4 saatteki toplam tasfiyelerin %77’si açık pozisyonlardan geldi.
  • Bunların %36’sı OKEx’te, %34’ü Binance’de gerçekleşti ve bunu Bybit, FTX ve Huobi izledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap