Bitcoin İçin Sırada 25 Bin Dolar mı Var Yoksa 18 Bin Dolara Geri Dönüş mü Yaşanacak?

Bitcoin İçin Sırada 25 Bin Dolar mı Var Yoksa 18 Bin Dolara Geri Dönüş mü Yaşanacak?

Bitcoin, istikrarsız bir yılın ardından tekrar yoluna girmeye başladı. Son zamanlarda 21.000 $ işaretini geçti. Bitcoin fiyatı geçen yıl yarıdan fazla düştü ve kripto para birimlerinin geleceği hakkında geniş çaplı bir endişeye neden oldu.

FTX’in ani düşüşü, endüstrinin itibarına da zarar verdiği için kripto piyasasını düzenlemek için endişe verici bir çağrıya yol açtı. Ancak çalkantılı yıl geçti ve bu yeni yıl şimdiden yükseliş trendleri göstermeye başladı.

Bitcoin Fiyatı 21.000 Doları Aştı

Bitcoin fiyatı 21 bin doları aştı ve son birkaç gün içinde BTC fiyatı üç ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Piyasa hissiyatları son birkaç gündür toparlanma belirtileri gösteriyor gibi görünüyor.

Bitcoin fiyatı %65 oranında düştüğü için geçen yılın kripto piyasası için zor bir yıl olduğunu dikkate almak önemlidir. Ayı piyasası, bazı kripto inananlarının inancını bile sarstı. Bununla birlikte, 2023, ufukta toparlanma belirtileri göründüğü için kripto pazarını pompalamış görünüyor.

BTC Fiyatı Yükselmeye Devam Edecek mi?

Bir kripto analizi ve eğitimcisi ve bir Bulliverse danışmanı olan Credible Crypto, birçok kişinin son bitcoin fiyat artışına hazırlıksız yakalandığını tweetledi. Analiste göre, bazıları piyasayı kiralamak için 18.000 dolara düşmesini bekliyor.

Bu tweet’te, BTC’nin onları geride bırakabileceğini ve herhangi bir geri çekilmeyle karşılaşmadan 25.000 dolara ulaşmak için yükseliş eğilimini sürdürebileceğini de tahmin etti.

“Yerel arzda olsak da, $BTC düşük zaman dilimlerinde dar bir aralıkta konsolide oluyor. Finansman sıfırlandı. Birçoğu pompa tarafından hazırlıksız yakalandı ve gemiye binmek için 18.000’e düşmesini bekliyor. Bence biz sondalar onları geride bıraktık ve herhangi bir büyük geri çekilme olmadan 25k+’ya kadar devam ediyoruz.”

bitcoin

Piyasa duyarlılığının, insanların piyasa algısını uzun bir süre olumsuz etkilediğinden bahsetmeye gerek yok. Yine de, pazar olumlu işaretler vermeye başladı ve insanlar pazara yeniden girmeye hazır.

Piyasa eğilimlerine göre, Bitcoin fiyatının yukarı yönlü eğilimler göstermeye devam etme şansı yüksektir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.