Bitcoin Hedefinde 25.000 Doları Tekrar Aşabilir mi? OKB Tarihi Rekorunu Kırdı!

Bitcoin Hedefinde 25.000 Doları Tekrar Aşabilir mi? OKB Tarihi Rekorunu Kırdı!

Bitcoin’in son 24 saatteki değişken performansı devam ediyor ve 25.000 dolara dokunmasının ardından 500 dolar geriledi.

Filecoin son performansına yeni bir çift haneli fiyat artışı ekleyerek devam ediyor.

Bazı altcoin’ler ise OKB’nin liderliğinde yeşil bölgede. OKB, 50 doların üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Bitcoin Tekrar 25 Bin Dolarda Durdu

Birincil kripto para birimi, ABD makamlarının devam eden düzenleyici incelemesi sırasında sadece birkaç gün önce 21.500 dolara düştü. Ancak boğaların piyasaya girmesiyle manzara bir anda değişti.

Bitcoin, bir günde 21.500 dolardan hemen altında bulunan birkaç ayın en yüksek seviyesi olan 25.000 dolara kadar yükseldi. İlk başta bu seviyeyi aşamasa da, saatler sonra nihayetinde başardı ve Ağustos 2022’den bu yana en yüksek fiyat etiketine ulaştı.

Ayılar daha sonra piyasaya girdi ve Bitcoin’i dün sert bir şekilde güneye doğru sürerek 24.000 doların altına düşürdü. Ancak, Bitcoin saatler önce bir kez daha 25.000 doların üzerine çıktığı için bugün tekrar doğru yolda.

O zamandan beri, Bitcoin yaklaşık 500 dolar geri çekildi, ancak gün içinde hala %3,3 oranında artış kaydetti. Piyasa değeri 475 milyar dolara yaklaşırken, Bitcoin’in altcoinler üzerindeki hakimiyeti %42,5 seviyesinde sağlam duruyor.

bitcoin
bitcoin hedefinde 25.000 doları tekrar aşabilir mi? okb tarihi rekorunu kırdı! 3

OKB’nin Son Yükselişi

FTX borsasının çökmesi ve ardından rezerv kanıtı gereksiniminin ortaya çıkmasıyla birlikte, OKX borsası ön plana çıktı ve yerel token’ı OKB yükselişte. OKB, birkaç gün önce 50 doları aşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledi. Dün hafif bir geri çekilme yaşasa da, bugün tekrar hareket halinde ve %8’in üzerinde bir artışla yeni bir zirveye ulaştı.

MATIC ve Polkadot, bugün ilk 10 altcoin arasında diğer etkileyici kazançlar elde edenler arasında yer alıyor. Her ikisi de %6-8 arasında artış gösterdi. Ethereum, Binance Coin, Cardano, Ripple, Shiba Inu ve Dogecoin gibi diğer altcoinler ise daha mütevazi bir şekilde yeşil bölgede hareket ediyor.

Filecoin, dünün en iyi performans gösteren kripto para birimi oldu ve şimdi bunu bir kez daha tekrarladı. FIL, %14’ten fazla bir artış kaydederek 7,5 dolara yakın bir değere ulaştı.

Toplam kripto para piyasası değeri, bir günde 30 milyar dolar kazandıktan sonra 1,1 trilyon dolara geri çekildi.

bitcoin
bitcoin hedefinde 25.000 doları tekrar aşabilir mi? okb tarihi rekorunu kırdı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.