Bitcoin Düzeltmesi Piyasa Çöküşü Ortasında Devam Ediyor, ETH 3K Doların Altında!

Bitcoin Düzeltmesi Piyasa Çöküşü Ortasında Devam Ediyor, ETH 3K Doların Altında!
0

Son 24 saat kırmızıya boyandı. Kripto para piyasası, her ikisi de kayda değer düşüşler gösterdiğinden, geleneksel hisse senetleriyle yüksek oranda ilişkili olmaya devam ediyor.

Son 24 saat, genel olarak kripto para piyasası için pek uygun olmadı. Bitcoin fiyatı yaklaşık 41.700 $’a düştüğü için toplam kapitalizasyon bir kez daha 2 trilyon doların altına düştü. Ethereum şu anda 3 bin doların altında işlem gördüğü için piyasanın geri kalanı da kırmızıda.

Bitcoin Fiyatı 42 Bin Doların Altına Düştü

Son birkaç gün, kripto para piyasasında ve özellikle de bitcoin fiyatı söz konusu olduğunda tam bir hız treni oldu. Sadece iki gün önce, 10 Şubat’ta Bitcoin, ciddi şekilde reddedildiğinde 46 bin doları test ediyordu ve o zamandan beri düşüyor.

Fiyat bundan sonra birkaç ardışık kırmızı mumu işaret etti ve bir çeşit rahatlama bulmayı başarmadan önce 43 bin doların altına düştü ve 44.000 dolara geri döndü. Ancak bu, boğaların momentumu sürdüremediği ve bugünün düşüşüne neden olduğu için değildi.

Bugün, fiyat 42 bin doların altına düştü ve o zamandan beri biraz toparlanmayı başarsa da, BTC bu yazının yazıldığı sırada günde yaklaşık %2 düştü.

bitcoin
bitcoin düzeltmesi piyasa çöküşü ortasında devam ediyor, eth 3k doların altında! 3

Sonuç olarak, hem kripto hem de geleneksel pazarlarda son derece ilişkili olan muazzam oynaklığın olduğu çok çalkantılı bir hafta oldu. S&P 500 dünkü işlem seansını %1.9 kırmızı ile kapatırken, Dow Jones Sanayi Ortalaması %1.4 düştü.

Bu pazar güncellemesini beğendiniz mi?
Azgın kripto pazarlarında herhangi bir fiyat hareketini kaçırmamak için ihtiyacınız olan tek şey bu. Her gün ücretsiz olarak bu özeti almaya başlayın:

Altcoinler Acı Çekiyor, Ethereum Fiyatı 3 bin Doların Altında

Altcoinler bundan daha iyi değildi ve aslında, çoğu son 24 saat içinde BTC’den bile daha fazla düştü. Örneğin, Ethereum 3 bin doların altında işlem görüyor ve geçen gün yaklaşık %5’lik bir düşüş gösteriyor. BNB, kritik psikolojik ve teknik destekte 400 $’da ipte asılı duruyor ve aynı zamanda yaklaşık %3,3 düştü.

XRP %4,3, ADA %6,7, SOL %9,4 düşerken, Luna bir günde %4 düştü.

bitcoin
bitcoin düzeltmesi piyasa çöküşü ortasında devam ediyor, eth 3k doların altında! 4

Günün en büyük kazancı %10 artışla EGLD olurken, en çok kaybeden kripto para %17,6 düşüşle KDA oldu ve onu %13 düşüşle Ethereum Classic (ETC) izledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap