Bitcoin Dünün Dibinden %10 Yükseldi, Kripto Piyasaları 120 Milyar Dolar Kazandı

Bitcoin Dünün Dibinden %10 Yükseldi, Kripto Piyasaları 120 Milyar Dolar Kazandı
0

Kripto para piyasası dünkü kan banyosundan bu yana yaklaşık 120 milyar dolar toparlanmayı başardı. Birçok altcoin zıplarken, Bitcoin 36 bin dolar civarında işlem görüyor.

Son 24 saat kripto para birimi alanında oldukça çalkantılı geçti, ancak bu sefer boğalar bir mola vermeyi başardı ve önceki kayıpların bir kısmını geri aldı. Toplam piyasa değeri, birçok kripto paranın geri sıçramayı başarması nedeniyle dünkü dipten bu yana yaklaşık 120 milyar dolar arttı.

Bitcoin Fiyatı %10 Arttı

Yarasadan hemen sonra, son 24 saat boyunca büyük bir hız treni üzerinde giden Bitcoin’in fiyatına bakmaya değer.

Dün, kripto para birimi aşağı yönlü bir kısır döngüye girdi ve sonunda 33 bin doların biraz altında (Binance’de) bir fiyata ulaştı. Bunu tüm piyasa izledi. Bununla birlikte, boğalar devreye girdi ve art arda birden fazla saatlik mum ile seviyeyi savundu, bu da sonunda fiyatın 37.550 $’a ulaşmasına neden oldu.

bitcoin
bitcoin dünün dibinden %10 yükseldi, kripto piyasaları 120 milyar dolar kazandı 3

Bu yazının yazıldığı sırada, Bitcoin’in fiyatı, dünkü dipten bu yana tahmini %10’luk bir artış olan 36 bin dolar civarında seyrediyor. Bunun bir tür yardım mitingi mi yoksa bir toparlanmanın başlangıcı mı olduğunu henüz görmedik.

Toplam Piyasa Değeri 120 Milyar Dolar Kazandı

BTC’deki sıçrama ile birlikte, toplam kapitalizasyon son 24 saat boyunca yaklaşık 120 milyar dolar arttığından genel piyasa toparlanması geldi.

Bu, Polkadot (DOT) gibi son 24 saatte %9 artan Solana gibi önde gelen altcoinlerden gelen önemli kazanımların ardından geldi.

bitcoin
bitcoin dünün dibinden %10 yükseldi, kripto piyasaları 120 milyar dolar kazandı 4

Yukarıdaki ısı haritasında görüldüğü gibi, pazarın büyük bir kısmı bugün yeşilde, son birkaç gündeki yaraları sarmaya çalışıyor. Daha dikkate değer kazançlardan bazıları, %16’nın üzerinde olan Fantom, %18’in üzerinde yükselen ATOM ve benzerlerini içeriyor.

Öte yandan, DASH ve CVX gibi önemli bir artış grafiği çizemeyen ve 24 saat öncesine göre biraz aşağı veya başabaş olan kripto para birimleri var.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap