Bitcoin Cash Fiyat Tahmini – BCH Fiyatı 2022’de 1200$’ı Vuracak mı?

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini – BCH Fiyatı 2022’de 1200$’ı Vuracak mı?
0
  • Boğa BCH fiyat tahmini 603,0 dolar ile 822.8 dolar arasında değişiyor.
  • BCH fiyatları da yakında 1.200 dolara ulaşabilir.
  • 2022 için BCH düşüş piyasası fiyatı tahmini 195 dolar.

Bu Bitcoin Cash (BCH) 2022 Fiyat Tahmini makalesi yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, BCH fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel önlemleri göreceksiniz .

Kripto para piyasası yeniden dalgalanmaya başladı. Son 2022 boğa koşusu sırasında tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselen birçok sanal varlık var. Buna karşılık, bazı dijital varlıklar da düşüş eğilimi göstermişti. Sonuç olarak, birçok dijital varlık yatırımcısı ve tüccarı, dijital varlığı iyi bir fiyata elde tutmanın veya satmanın zamanının gelip gelmediği konusunda kafa karıştırıyor. Bu durum BCH için de geçerlidir.

Bununla birlikte, kripto piyasası son zamanlarda konsolide oluyor ve çoğu dijital varlık önceki karlarını kaybediyor. Senaryo, BCH fiyatıyla aynı mı? Bu BCH fiyat analizi 2022 makalesinde kısa süre içinde öğreneceğiz. Ama önce, BCH’nin ne olduğuna dair hızlı bir geçmişe sahip olalım.

Bitcoin Cash (BCH) nedir?

BCH, piyasa değeri açısından ilk 30 kripto para biriminden biri olarak konumunu yeniden kazandı. Bu, kripto tüccarlarından gördüğümüz toplu satın alma nedeniyle olmuş olabilir.

Bitcoin Cash, zincir bölünmesinin bir sonucu olarak bir Bitcoin çatalıydı. Bununla birlikte, bir grup Bitcoin geliştiricisi, Bitcoin’in genel ölçeklenebilirlik yönünden memnun olmadığında BCH kuruldu.

Artık Bitcoin Cash hakkında bir fikrimiz olduğuna göre, 2022’de BCH’nin karlı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Zaten bilmekle ilgileniyor musunuz? Bu nedenle, bana katılın ve bu BCH fiyat analizindeki çizelgeleri ve 2022 için fiyat tahminini kontrol edelim .

Bitcoin Cash (BCH) Mevcut Piyasa Durumu

BCH, bugün piyasadaki en önemli kripto varlıklarından biridir. Aslında kripto, son iki haftada %18,8’in üzerinde büyük bir büyüme oranı kaydetmeyi başardı. Bu nedenle BCH, kripto dünyasında en çok konuşulan dijital varlıklardan biri haline geldi.

Pazar konumu açısından kripto, CoinGecko’daki en agresif kripto para birimlerinden biri olarak kendini gösteriyor. Sonuç olarak, BCH fiyatı 24 saatlik işlem hacmi 4.423.191.280$ ile 338.46$’dan işlem görüyor.

Artık Bitcoin Cash kripto para biriminin ne olduğu hakkında bir fikriniz olduğuna göre, Bitcoin Cash’in bu yıl iyi bir yatırım olduğunu düşünüyor musunuz? Bilmeye hazırsanız gelin bu Bitcoin Cash fiyat tahmini ve fiyat analizi makalesine birlikte göz atalım.

Bitcoin Cash Fiyat Analizi 2022

Şu anda BCH, CoinGecko’da 25. sırada yer alıyor. Ancak blok zincirindeki son yükseltmeler, geliştirmeler ve değişiklikler dijital varlık fiyatının daha yüksek seviyelere ulaşmasına yardımcı olacak mı? Bu BCH fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

bitcoin cash
bitcoin cash fiyat tahmini – bch fiyatı 2022'de 1200$'ı vuracak mı? 5

BCH fiyatı, yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi Keltner Kanalının en üst eğrisinden düşüyor. Bu, düşüş trendine yaklaşabileceğini gösteriyor.

bitcoin cash
bitcoin cash fiyat tahmini – bch fiyatı 2022'de 1200$'ı vuracak mı? 6

Yukarıdaki Bitcoin Cash’in (BCH) göreceli güç endeksi (RSI) değeri 53.14’tür ve bu güçlü bir trendi gösterir. Bu nedenle, fiyatındaki mevcut artışın tersine dönmeden önce bir süre devam etmesi bekleniyor.

bitcoin cash
bitcoin cash fiyat tahmini – bch fiyatı 2022'de 1200$'ı vuracak mı? 7

200-MA, yukarıdaki BCH/USDT grafiğinde 100-MA’nın üzerinde. Bu, Bitcoin Cash’in (BCH) uzun vadeli fiyatının 2022’de yükselişe geçtiği anlamına geliyor.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 2022

Aşağıda bu BCH fiyat tahmin tablosunda gösterildiği gibi, daha küçük bir zaman diliminde BCH yükseliş eğilimi gösterdi. BCH’nin fiyatı dirençte1 397,3 dolara yükselebilir ve hatta 2022 için bir yükseliş sinyali olan 822.8 dolara yükselebilir.

bitcoin cash
bitcoin cash fiyat tahmini – bch fiyatı 2022'de 1200$'ı vuracak mı? 8

Tersine, ayılar yolunu bulabilir ve Bitcoin Cash (BCH) fiyatı yaklaşık 261.3 $ ‘a düşer ve ardından 2022 için düşüş sinyali olan 195 $’ a düşer.

Bununla birlikte, BCH fiyatının 2022’de yükselişe geçmesi ve birçok psikolojik direnci kırması ve 2022’de 1200 dolara ulaşması bekleniyor.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 2022

BCH’nin yükseliş eğilimi devam ederse, BCH 2022’nin sonunda 822,8 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 603 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu artış azalacak, ancak büyük bir düşüş beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 1.200$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün. Bu, BCH’nin yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösterir.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 2023

BCH’nin fiyatı çok yüksek seviyelere bile çıkabilir, ancak 2000$’a ulaşabilir. Üstelik bu, ancak piyasanın yükseliş eğilimini sürdürmesi durumunda mümkündür. Ek olarak, yalnızca kripto para birimi BCH psikolojik direnç seviyesini geçerse.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 2024

En son güncellemeler, gelişmeler, BCH fiyat tahmini ve platformun yeni proje tahminlerine göre fiyat yükseliyor. Ayrıca, bu kripto pazarında BCH fiyatını artırabilir ve fiyat yükselip 3.500 dolara ulaşabileceği için en iyi yatırım olacaktır.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde, BCH fiyatları 5.000 dolara kadar yükselebilir. Bununla birlikte, bu seviyeye ulaşmak BCH için o kadar zor olamazdı çünkü siparişleri almak veya satmak için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 2026

2025’in sonunda 60’ın üzerinde bir Göreceli Güç Endeksi (RSI) ile BCH’nin fiyatı 2026’nın sonunda 10.000 dolara ulaşabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap