Bitcoin Cash, Axie Infinity, GALA Fiyat Analizi: 24 Şubat Perşembe

Bitcoin Cash, Axie Infinity, GALA Fiyat Analizi: 24 Şubat Perşembe
0

Rusya ve Ukrayna arasındaki sürtüşme kötüleştikçe kripto piyasası son birkaç saat içinde önemli bir düşüş yaşadı. Sonuç olarak, daha geniş bir satış izledi. Sonuç olarak, Bitcoin Cash, 24 saatlik %10.87’lik bir kaybın ardından 15 aylık desteğinin etrafında gezindi.

Ayrıca, Axie infinity aşağı yönlü düşüşün ardından altı aylık desteğini dirence çevirdi. Ayrıca GALA, Bollinger Bantlarının alt bandına meydan okuduğu için önemli ölçüde indirim yaptı.

Bitcoin Cash (BCH) Analiz

analiz
bitcoin cash, axie infinity, gala fiyat analizi: 24 şubat perşembe 4

Düşüş aşaması başladığında, BCH keskin bir düşüş yaşadı ve bir yıllık desteğini (şimdi direnç) 387 $ seviyesinde kaybetti. Yaklaşık %38’lik bir geri çekilmenin ardından (5 Ocak’tan itibaren), 24 Ocak’ta 13 ayın en düşük seviyesine ulaştı.

O zamandan beri, alt değer son bir ay için 387-260 dolar aralığında dalgalandı. En son geri çekilme, 15 aylık desteğini 260 $ tabanında bir kez daha test eden bir aşağı kanal (sarı) gördü. Bir toparlanma aşaması başlatmak için, 279 dolarlık işaret, boğaların geri alınması için çok önemli olacaktır.

Basın zamanında, BCH 271,4 dolardan işlem gördü. RSI aşırı satım bölgesinde derin bir düşüş yaşadı. Daha fazla geri çekilme, 21 puana yakın destek bulabilir. +DI çizgisi güneye bakarken, korku hissi gözle görülür şekilde arttı. Bu okuma, kısa vadeli düşüş hareketlerini haklı çıkardı. 

Axie Infinity (AXS) Analiz

analiz
bitcoin cash, axie infinity, gala fiyat analizi: 24 şubat perşembe 5

Dik bir düşüş trendinin ardından AXS, son iki hafta içinde çoklu direnç (önceki destek) seviyelerini kaybetti. Alt, 24 Şubat’ta altı ayın en düşük seviyesine ulaşmak için güneye koşarken (7 Şubat’tan beri) değerinin %40’ından fazlasını kaybetti.

Sonuç olarak,  20 SMA  (kırmızı) hızla  50 SMA’nın  (beyaz) ve  200 SMA’nın (yeşil) altına düştü ve son birkaç gündeki muazzam satışı yeniden onayladı. Buradan yapılacak herhangi bir geri çekilme, 42 $ işaretinde test alanları bulmaya devam edecektir. 

Basın zamanında, AXS 44.349 dolardan işlem görüyordu. RSI aşırı satım bölgesine girerken son gün 22 puanlık bir düşüş gördü. Ayrıca, MACD  çizgileri aşağı yönlü bir geçiş yaptı ve önceki analizi doğruladı.

GALA Analiz

analiz
bitcoin cash, axie infinity, gala fiyat analizi: 24 şubat perşembe 6

GALA, 0,421 dolar seviyesini koruyamadıktan sonra yükseliş gücünü kaybetti. Bu işareti kaybettiğinden beri, yukarıdaki seviye ile 0.181 $ işareti arasında bir aralıkta kaldı.

Son satış aşaması, GALA’yı Bollinger Bantlarının (BB) ortalamasının (kırmızı) altına itti. Alt, son sekiz gün içinde değerinin %44’ünden fazlasını kaybetti. Ayılar baskı uygulamaya devam ederken, BB’nin alt bandını test etmeye devam etti. Buradan herhangi bir geri dönüş, 0,23 $ bölgesinin yakınında (20 SMA / ortalama BB yakınında) direnç bulmaya devam edecektir.

Basın zamanında, GALA 0.2069 dolardan işlem gördü. RSI, gizli bir düşüş ayrışmasının ardından aşırı satım noktasında önemli bir düşüşe tanık oldu. Bu seviyenin üzerinde bir kapanış, 36-direncini devirme olasılıklarını açar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap