Bitcoin (BTC), XRP ve Shiba Inu (SHIB) için Ufukta Ralli: Madeni Para Bürosu

Bitcoin (BTC), XRP ve Shiba Inu (SHIB) için Ufukta Ralli: Madeni Para Bürosu
0

Popüler bir kripto analisti, Bitcoin (BTC), XRP ve Shiba Inu (SHIB) için yakın patlamalar öngörüyor.

bitcoin

Coin Bureau’nun en son güncellemesinde, Guy, 1.940.000  abonesine, piyasa değerine göre en büyük kripto varlığı için küçük bir boğa bayrağı gördüğünü söylüyor.

Boğa bayrakları, bir fiyat artışı ve ardından yaklaşan rallileri öneren konsolidasyondan oluşan teknik kalıplardır. Guy’a göre, BTC ayrıca bir başka yükseliş teknik modeli olan daha yüksek zaman diliminde bir kap ve tutamak deseni oluşturuyor.

“Günlük BTC için küçük bir boğa bayrağının oluştuğunu görüyorum, bu da oynanabilir veya oynanmayabilir. Bahislerim bir pompa üzerinde, bu durumda önümüzdeki günlerde 46 bin dolara kadar yükselebiliriz.

46 bin doların üzerine çıkmayı başarırsak, bu, önümüzdeki birkaç hafta içinde BTC’yi 56 bin dolara kadar yükseltebilecek bir “kupa ve tut” modelinin tamamlandığını görecek. Tüm bu süre boyunca, borsalardaki BTC dengesi düşmeye devam ediyor ve bu, burada ve şimdi ne olursa olsun, kendimi çok güçlü hissetmeme neden oluyor.”

Guy ayrıca, Ripple’ın merkez bankası dijital para birimleri (CBDC’ler) geliştirmeye odaklanan bir Avrupa düşünce kuruluşuna katılma kararı nedeniyle arttığına inandığı XRP’yi (XRP) de değerlendiriyor.

“Geçen hafta haftalık kazananlar listesini yapan bir diğer kripto para XRP oldu ve bu sefer, Ripple’ın Avrupa Birliği’nin geliştirilmesinde yardımcı olmayı amaçlayan bir düşünce kuruluşu olan Digital Euro Association’a katıldığı haberlerini pompalıyor gibi görünüyor. merkez bankası dijital para birimi.

XRP hala son kayıplarından kurtulmak için mücadele ediyor olsa da, 2020’de başlayan güçlü bir uzun vadeli yükseliş trendinde kalmaya devam ediyor. Ripple, SEC ile olan davasını çözerse XRP de bazı olumlu fiyat hareketleri görebilir.”

SEC, Aralık 2020’de Ripple’ın lansmanı sırasında XRP’yi menkul kıymet olarak sattığını iddia eden bir dava açtı.

Sonunda Guy, SHIB’ye yakında %50’lik büyük bir ralli sağlamaya yardımcı olabileceğine inandığı Shiba Inu metaverse haberlerine tepki verir.

“Shiba Inu kendi metaverse dünyasını yaratıyor gibi görünüyor. Anladığım kadarıyla, Shiba Inu yakında yaklaşmakta olan metaverse’de arazi satmaya başlayacak ve LEASH token sahipleri ilk seçimi alacak.

SHIB hala kış uykusuna yatmış görünüyor, ancak bu fincan ve kulp günlük olarak çalışırsa, yakın gelecekte %50’lik bir pompa görebiliriz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap