Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Ne Kadar Düşecek? Kripto Analisti, En İyi İki Kripto Varlığında Dramatik Bir Düşüş Gördü

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Ne Kadar Düşecek? Kripto Analisti, En İyi İki Kripto Varlığında Dramatik Bir Düşüş Gördü
0

Üst düzey bir kripto stratejisti, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) küresel piyasalardaki belirsizlikler arasında düşmeye devam edeceğini tahmin ediyor.

Kripto analisti Capo, 244,900 Twitter takipçisini dip fiyatı çok erken almaları konusunda uyarıyor ve piyasa değerine göre en büyük iki kripto varlığın hala mevcut değerlerinin yarısına kadar düşebileceğini söylüyor.

Capo, şu anda 38,689 dolardan işlem gören Bitcoin’in 20.000 dolara kadar düşebileceğini söylüyor.

“Fiyat bombalaması ve arz ekleniyor. Çok erken satın alırken dikkatli olun. Düşük 20k için beklemeye devam edeceğim. ”

Ethereum’a gelince, analist, önde gelen akıllı sözleşme platformunun fiyatının 1.100 dolara kadar düşebileceğini söylüyor. Yazma sırasında, ETH 2.689.08 dolardan el değiştiriyor.

bitcoin
bitcoin (btc) ve ethereum (eth) ne kadar düşecek? kripto analisti, en i̇yi i̇ki kripto varlığında dramatik bir düşüş gördü 3

Tüccar ayrıca teknik göstergelerin fiyatların düşmeye devam edeceğini gösterdiğini söyleyerek altcoin piyasasının geri kalanı için düşüş görünümü veriyor .

“Altcoinler, BTC’den daha fazla damping yapmaya devam ediyorlar. Bu çizelgeye ve her altcoin tablosuna göre, hala çok fazla potansiyel düşüş var.

bitcoin
bitcoin (btc) ve ethereum (eth) ne kadar düşecek? kripto analisti, en i̇yi i̇ki kripto varlığında dramatik bir düşüş gördü 4

Son 24 saatte Ethereum %2,58, Terra (LUNA) %11,45 ve Solana (SOL) %5,65 artışla bazı kripto paralar toparlanma belirtileri gösterse de Capo şüpheci olmaya devam ediyor. Sıçramanın bir boğa tuzağı olabileceği konusunda uyarıyor.

“Bu sıçrama, altcoinlerde çok net olan başka bir üç dalga hareketidir (yukarı doğru düzeltme).

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap