Bitcoin (BTC) Sahipleri Pozisyonlarından Çıkmadan Önce Bunu Bilmeliler!

Bitcoin (BTC) Sahipleri Pozisyonlarından Çıkmadan Önce Bunu Bilmeliler!
0

Haziran başında Bitcoin (BTC) 30 bin dolar seviyesinin üzerine çıkarken, HODLers bunu sevinme zamanı olarak görebilir. Bununla birlikte, yazının yazıldığı sırada BTC 30 bin dolar seviyesinin altında işlem görüyordu ve son 24 saatte %2,6 düşüşle 29,648 dolar oldu.

Bitcoin’in Önümüzdeki Süreci…

BTC’nin 30 bin dolar seviyesinin altına düşmesi, özellikle Mayıs’tan sonra ürkütücü bir manzara olabilir, ancak token, yörüngesinde bir tür iyileşme gösteriyor. CoinGecko verilerine göre, token son yedi gündeki performansı göz önüne alındığında %3.7 arttı. Ayrıca, kripto eğitim platformu Bitcoin Expert India tarafından yayınlanan bir tweet’e göre, BTC’nin baskı sırasındaki hakimiyeti, toplam kripto para piyasasının %47’si seviyesindeydi.

Kripto para piyasasında genel bir iyileşmeyle birlikte, kral madeni para olumlu toparlanma belirtileri gösterdi. Ancak boğalar henüz tam kontrolde görünmüyor.

Santiment tarafından yayınlanan bir tweet’e göre, 3 Haziran’da Bitcoin, son yedi gün içinde muazzam ticaret hacmine tanık oldu ve tokenin tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana ikinci en büyük toplam işlem hacmine sahipti.

Ayrıca, Bitcoin’in döviz net akış hacmi 3 Haziran itibariyle -23.286 olarak gerçekleşti. Bir şekilde, Bitcoin kalıcı boğalarının hala düşüşü satın aldığını iddia ediyor.

bitcoin
bitcoin (btc) sahipleri pozisyonlarından çıkmadan önce bunu bilmeliler! 3

Ek olarak, MVRV oranı 2 Haziran’da 1,28’den 3 Haziran’da 1,25’e yükseldi. Bu, BTC sahiplerinin %44’ünün mevcut fiyat seviyesinde kayıplarla karşı karşıya olduğunu gösteriyor. Öte yandan, NVT oranı 29 Mayıs’ta 53.16’dan sert bir düşüşle 3 Haziran’da 20.95’te kaldı.

Müthiş Osilatör (AO) histogramında yeşil çubuklar parladı. Ancak sıfır çizgisinin altında kaldı, bu da tokenin toparlanma yolunun yavaş ve istikrarlı olacağını gösteriyor. Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi (RSI), seanslarının çoğu için, tarafsız çizginin altında yana doğru hareket etti. Ve basın sırasında 43.81’de kaldı.

bitcoin
bitcoin (btc) sahipleri pozisyonlarından çıkmadan önce bunu bilmeliler! 4

Hoş karşılanmayan Mayıs ayına rağmen, jeton Haziran ayında adımlarını geri kazanmaya çalıştı. Ayrıca, yatırımcıların inancı göz önüne alındığında, jetonun gelecekte daha iyi performans göstermesi bekleniyor.

Ek olarak, kripto analisti Edris, uzun vadeli HODL’lerin bir teslim olma aşamasına girdiğini göz önünde bulundurarak, önümüzdeki birkaç ayın uzun vadeli yatırımlar için harika bir fırsat olabileceğine işaret eden bir dizi tweet yayınladı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap