Bitcoin Boğaları Kontrolü Ele Alıyor mu? Kripto Analisti Benjamin Cowen, BTC İçin Temel Destek Seviyesini Açıkladı!

Bitcoin Boğaları Kontrolü Ele Alıyor mu? Kripto Analisti Benjamin Cowen, BTC İçin Temel Destek Seviyesini Açıkladı!
0

Kripto para analisti ve tüccarı Benjamin Cowen, boğaların kontrol altında olduğunu gösterebilecek Bitcoin için önemli bir fiyat seviyesini yakından takip ettiğini söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda Cowen 580.000 YouTube abonesine, Bitcoin haftalık grafikte 60.000 doların üzerinde kapanırsa, amiral gemisi kripto para biriminin güçlü bir destek bulduğunu gösteriyor.

Bitcoin

Ben Deally biz 60.000 $ yukarıda [haftalık grafikteki] kapatabilirsiniz. Niye ya? Çünkü Bitcoin’in daha önce direnç bulduğu seviyede destek bulduğumuzu gösterebilir. Tek sebep bu, tamam.

Şimdi, hala aşağı inmemiz mümkün mü? Evet, mümkün. Ama ben sadece boğaların bu seviyede duruş sergilemesi alıcılar olduğunu gösteriyor, boğalar var, daha önce üç aydır direnç olarak tutulanın şimdi destek olarak tutulduğunu göstermeye çalışıyorlar diyorum.”

bitcoin
bitcoin boğaları kontrolü ele alıyor mu? kripto analisti benjamin cowen, btc i̇çin temel destek seviyesini açıkladı! 2

Kripto analisti ayrıca, boğalar bu yılın başlarında bu seviyenin üzerinde kalmak için mücadele ettiğinden, 60.000 doların BTC için önemli bir psikolojik seviye olduğunu söylüyor.

“60.000 doların üzerinde ne kadar zaman harcadığımıza bakın. Bu yılın başlarında 60.000 doların üzerinde çok fazla zaman harcamamıştık. Üstünde günlük mumlarımız vardı. Tam buraya taşındık (Mart 2021). 60.000 doların üzerinde bir hamle yaptık ve tam burada üzerine çıktık (Nisan 2021).

Ancak 60.000 doların üzerinde çok fazla sonuç veren zaman harcadık gibi değil  . Çoğunu 60.000 doların altında harcadık. Şimdi 60.000 doların üzerinde takılıyoruz ve bu oldukça iyi hissettiriyor.”

CoinGecko’ya göre Bitcoin, yazı yazılırken 63.220 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap