Bitcoin, BNB, XRP, Polkadot Hakkında Ağırlıklı Duyarlılıklar Ne Gösteriyor?

Bitcoin, BNB, XRP, Polkadot Hakkında Ağırlıklı Duyarlılıklar Ne Gösteriyor?
0

Kış bahara girerken, daha uzun günler ve açan çiçekler belki de yatırımcı duyarlılığı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacak mı? İşte verilerin söylemek zorunda olduğu şey.

13 Mart’ın başlarında Santiment, yatırımcı ruh hallerinin fiyat beklentileri hakkında ne söylediğini gösteren verileri yayınladı. Bitcoin [BTC], BNB ve XRP için ağırlıklı duyarlılığın tümü olumluydu, ancak yine de 0,1’den düşüktü. Öyle olsa bile, Santiment bunun traderların varlıklar için yükseliş hırsları olduğuna dair bir sinyal olduğunu teorileştirdi.

Bununla birlikte, basın zamanında, Bitcoin’in ağırlıklı hissiyatı negatif bölgeye düştü ve -0.614’te saatlendi.

Bitcoin için ağırlıklı duyarlılık, varlığın fiyatı 44.000 dolardan düştüğünde daha önce sıfırın altına sert bir düşüş yaşadı ve bu da piyasa belirsizliğinin yakın zamanda sona ermek üzere olmadığını gösteriyordu. Şimdilik, bitkin yatırımcılar coşkuyla yanıt vermeden önce Bitcoin’in kırılması gereken çok daha fazla direnç seviyesi var gibi görünüyor.

BNB, Bitcoin’in fiyat performansını takip ederken, varlık için ağırlıklı duyarlılık 1.0’ın üzerindeydi. Bununla birlikte, geçmişe bir bakış, BNB’nin kısa öforik artışlar ve ardından daha uzun negatif ağırlıklı duygu dönemleri eğilimine sahip olduğunu gösteriyor.

XRP söz konusu olduğunda, varlık, muhtemelen SEC v. Ripple Labs davasındaki hakimin SEC’in Ripple’ın Adil Bildirim savunmasını vurma hareketini reddetmesi sayesinde %15’in üzerinde bir ralli gördü. Aslında, XRP için ağırlıklı duyarlılık yaklaşık 7 Mart’tan beri pozitif bölgede ve yazının yazıldığı sırada 1.337 idi.

Bu, XRP’nin fiyatının tekrar Şubat ayı sonlarında görülen bir seviyeye yükselmesine rağmen. Bununla birlikte, XRP yatırımcılarının coşkusunu dramatik fiyat düşüşleri takip ettiğinden, yatırımcıların hem zincir içi aktiviteye hem de mahkeme güncellemelerine bakmaları gerekecek.

Bu arada, Santiment’in belirttiği gibi, Polkadot [DOT], fiyat artışına ve bazı yeni parachainlerin dahil edilmesine rağmen pozitif bölgeden negatif bölgeye bir düşüş gördü. Bununla birlikte, DOT için ağırlıklı algı, Aralık ortasından bu yana büyük ölçüde olumsuz oldu.

Birçok göz, şimdi ilk on kripto arasında yükselen bir yıldız varlığı olan Terra [LUNA] üzerinde. Bununla birlikte, 4’e yakın coşkulu zirveleri, fiyatta bir düşüş izledi ve bu da duyarlılıkta neredeyse dikey bir düşüşe yol açtı. Bununla birlikte, 12 Mart’ta varlık için ağırlıklı duyarlılık 0.104 olduğu için yatırımcılar pes etmeye hazır görünmüyor.

Ağırlıklı duyarlılığı sıfırın üzerinde tutmak için LUNA, yükselen rallilerinin tutarlı olabileceğini kanıtlamak zorunda kalacak.

bitcoin
bitcoin, bnb, xrp, polkadot hakkında ağırlıklı duyarlılıklar ne gösteriyor? 2

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap