Bitcoin 9 Günün En Düşük Seviyesine Düştü, ApeCoin %6 Arttı!

Bitcoin 9 Günün En Düşük Seviyesine Düştü, ApeCoin %6 Arttı!
0

Bitcoin bir kez daha güneye gitti ve 19.200 dolarda 9 günün en düşük seviyesini kaydetti. ApeCoin, alternatifler arasında en iyi performans gösteren olarak öne çıkıyor.

Dün 20.000 doların altına düştükten sonra, Bitcoin düşüşe devam etti ve 19.000 doların biraz üzerinde 9 günün en düşük seviyesine düştü. Altcoinler günlük ölçekte oldukça durgun görünüyor, ApeCoin %6’lık bir artışla birkaç istisna arasında yer alıyor.

Bitcoin Başka Bir Düşük Gördü

Geçen hafta, üç haftanın en yüksek seviyesini işaretlemek için yaklaşık 22.500 dolara yükselen birincil kripto para birimi için olumlu geçti. Ancak bu yükseliş kısa sürdü ve varlık kısa süre sonra geri çekilmeye başladı.

Hafta sonu geldiğinde, Bitcoin 21.000 ila 22.000 $ arasında sakinleşti ve işlem hacmi eksik olduğu için çoğunu orada geçirdi.

Pazartesi günü ise BTC hızla değer kaybetmeye başladı ve 20.000 doların altına düşmesine sadece birkaç santim kala geldi. Boğalar ilk başta bu fiyat etiketini savunurken, varlık sonunda Salı günü bunun altına düştü.

Bitcoin, 9 günün en düşük seviyesi olan 19.200 dolara düştüğü için son 24 saat biraz daha acı çekti. Şu an itibariyle, biraz zemin toparladı ve 20.000 dolara yakın duruyor. Piyasa değeri 375 milyar dolara geri dönerken, alts üzerindeki hakimiyeti %43’ün biraz altında.

bitcoin
bitcoin 9 günün en düşük seviyesine düştü, apecoin %6 arttı! 3

Önemli Bitcoin Haberleri

Glassnode’un en son haftalık raporu, Bitcoin’in henüz fiyat tabanını oluşturmamış olabileceğini öne sürdü.

Teksas merkezli çok sayıda BTC madencisi, aşırı hava koşulları nedeniyle operasyonlarını durduracaklarını söyledi .

Altcoinler Durdu, Maymun Yükseliyor

Alternatif paralar da son birkaç gün içinde düştü, ancak günlük ölçekte sakinleştiler.

Ethereum, geçen hafta kendi birkaç haftanın en yüksek seviyesinde 1.250 doların üzerinde durdu, ancak günler içinde 200 dolar kaybetti. Şu an itibariyle, ikinci en büyük kripto, 1.050 doların biraz üzerinde işlem görüyor.

BNB aynı zaman diliminde 240 dolardan 220 doların altına düştü, ancak küçük bir günlük artış varlığı şu anda 226 dolara itti.

Ripple, Solana, Polkadot, Tron, Shiba Inu ve LEO da bugün biraz yeşilde. Cardano ve Dogecoin ise önemsiz düşüşler kaydetti.

Çoğu alt ve orta kapaklı alt da oldukça sakindir. ApeCoin, günlük %6 artışla birkaç etkileyici kazanandan biri. Sonuç olarak, APE 4,5 doların biraz üzerinde işlem görüyor.

bitcoin
bitcoin 9 günün en düşük seviyesine düştü, apecoin %6 arttı! 4

Endüstri Haberleri

Avrupa Merkez Bankası, kripto madenciliğinin yasaklanmasını ve stablecoin’lere ilişkin gelişmiş düzenlemeler öneren bir kılavuz yayınladı.

3AC’nin kurucu ortağı Zhu Su sessizliğini bozdu ve son mahkeme başvurusunu “hayal kırıklığı” olarak nitelendirdi.

Uniswap kullanıcıları, 8 milyon doların üzerinde ETH çalınmasına neden olan bir kimlik avı saldırısının hedefi oldu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap