Bitcoin 46 Bin Doları Korurken Terra (LUNA) %9 Yükselerek Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı!

Bitcoin 46 Bin Doları Korurken Terra (LUNA) %9 Yükselerek Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı!
0

Terra, bir önceki rekordan sadece birkaç gün sonra tüm zamanların en yüksek rekorunu kırdı, NEAR Protocol ve Cosmos ise diğer etkileyici günlük kazançlar oldu.

Bitcoin, 46.000 doların üzerinde bir kez daha sakinleşirken, bazı altcoinler etkileyici kazançlarla piyasadaki hakimiyetini azalttı. Terra bir günde neredeyse %10 yükseldi ve 120$’a yakın tüm zamanların en yüksek rekorunu kırdı.

Terra’nın En Son ATH’si

Çoğu altcoin, birkaç gün önce artan oynaklık yaşadı, dün saldırıya geri döndü ve bugün durdu.

Örneğin Ethereum, dün 3.500 doların biraz üzerine çıkmadan önce 3.300 dolara düştü. Bu, üç ayın en yüksek fiyat etiketi oldu. Şu an itibariyle, ikinci en büyük kripto para 3.500 dolar civarında sakinleşti.

Terra, %9’luk bir artışla ilk 10 madeni para arasında en önemli kazanan oldu. Sonuç olarak, LUNA bir öncekinden birkaç gün sonra tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. CoinGecko’ya göre, en son zirve sadece 120 dolardan geliyor.

NEAR Protocol ve Cosmos da günlük ölçekte önemli fiyat artışları kaydetti. Bu nedenle, NEAR 17 dolarda, ATOM ise 32 doların üzerinde işlem görüyor.

Binance Coin, Solana, Ripple, Cardano, Avalanche, Polkadot, Dogecoin ve Shiba Inu daha mütevazı fiyat hareketleri sergiledi.

Moonbeam, %24’lük bir pompa ile ilk 100 madeni paradan en fazla yükseleni oldu. Sırada ECash, Secret, Convex Finance ve Helyum var.

Kripto piyasa değeri dünden bu yana yaklaşık 30 milyar dolar ekledi ve yaklaşık 2.160 trilyon dolar seviyesinde bulunuyor.

terra
bitcoin 46 bin doları korurken terra (luna) %9 yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı! 3

Bitcoin 46 bin Doları Koruyor

Bitcoin ayrıca haftanın sonunda 47.500 dolardan 44.000 doların biraz üzerinde çok günlü en düşük seviyesine düşerek büyük bir fiyat düşüşü yaşadı.

Bununla birlikte, boğalar hareketi durdurdu ve varlığı neredeyse hemen kuzeye itti. Bu nedenle, BTC saat sonra 47.000 doların biraz üzerine çıktı ancak bu seviyeyi koruyamadı ve yaklaşık bin dolar geri çekildi.

Şu an itibariyle, kripto para birimi yeniden bir miktar değer kazandı ve 46.400 dolar civarında bulunuyor. Piyasa değeri 900 milyar doların oldukça altında kalırken, altcoinler üzerindeki hakimiyeti, bazı kazançları nedeniyle %41’in altına düştü.

terra
bitcoin 46 bin doları korurken terra (luna) %9 yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap