Bitcoin 44 bin Doları Geri Aldı: Shiba Inu %5 Arttı!

Bitcoin 44 bin Doları Geri Aldı: Shiba Inu %5 Arttı!
0

Shiba Inu ve CryptoCom’un yerel madeni parası bir günde en önemli kazançları işaret ederken, Bitcoin bir kez daha 44.000 $’a ulaştı.

Dünkü kısa düzeltmenin ardından, bitcoin bir kez daha saldırıya geçti ve 44.000 dolara ulaştı. Çoğu alternatif madeni para bugün de biraz yeşilde, ETH 3.200 dolara dokunuyor ve SHIB %5 yükseliyor.

BTC Tekrar 44 bin Dolarda

En büyük kripto para biriminin yükselişine başlamasının üzerinden yaklaşık bir hafta geçti. Varlık 4 Şubat’ta 37.500 dolarda mücadele etti, ancak boğalar hızlandı ve onu kuzeye doğru itmeye başladı.

İlk olarak, bitcoin sonraki saatlerde başka bir bin eklemeden önce 40.000 doların üzerine çıktı. Orada biraz durduktan sonra BTC bir kez daha daha fazla değer katmaya başladı. Bu kez, Ocak ayının başından bu yana ilk kez 45.500 dolara yükselmeden önce yaklaşık 44.000 dolar civarında birkaç haftanın en yüksek seviyesine ulaştı.

Birkaç gün süren sürekli kazanımlardan sonra, bir dereceye kadar hafif bir geri çekilme olması bekleniyordu. Dün BTC birkaç bin dolar düşerek 42.500 dolara düştüğünde ortaya çıktı.

Bununla birlikte, Bitcoin bu fiyat düşüşüne iyi tepki verdi ve o zamandan beri 1.500 dolardan fazla ekledi. Sonuç olarak, şu anda 44.000 doların üzerinde ve piyasa değeri 850 milyar dolara yaklaştı.

bitcoin
bitcoin 44 bin doları geri aldı: shiba inu %5 arttı! 3

SHIB ve Diğer Alternatifler Yeşil

Alternatif paralar, son zamanlarda BTC’nin performansını büyük ölçüde taklit etti. Hal böyle olunca çoğu dün düzeltildi ancak bugün yeşile döndü.

Ethereum 3.100 doların altına düştü, ancak o zamandan beri %3.5’lik bir artış, ikinci en büyük kripto para birimini şu anda 3.200 dolara çıkardı. Binance Coin, Ripple, Terra ve MATIC benzer kazanımlar elde ederken Cardano, Solana, Polkadot, Avalanche ve Dogecoin daha mütevazı artışlar gösterdi.

Shiba Inu ve CryptoCom’un yerel jetonu, şu anda en önemli kazançlar. Her ikisi de yaklaşık %5 arttı, SHIB 0.000033$ civarında duruyor ve CRO 0,5$’ın üzerinde işlem görüyor.

Daha fazla fiyat artışı Secret (%13), Flow (%13), Kadena (%10), Harmony (%9), Arweave (%8) ve NEO’dan (%8) geliyor.

Kripto para piyasa değeri dünden bu yana yaklaşık 40 milyar dolar arttı ve 2 trilyon doların üzerine çıktı.

bitcoin
bitcoin 44 bin doları geri aldı: shiba inu %5 arttı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap