Bitcoin 42 bin Dolarda Stabil, Cardano Haftalık %30 Artıyor

Bitcoin 42 bin Dolarda Stabil, Cardano Haftalık %30 Artıyor
0

Cardano’nun etkileyici koşusu, günlük ölçekte %13’lük bir artış ve geçen haftadaki daha dikkate değer %30’luk artışla devam ediyor.

44.000 doları aşmak için başka bir başarısız girişimin ardından, bitcoin bir kez daha geri çekildi ve 43.000 doların altına düştü. Çoğu altcoin de günlük ölçekte kırmızı renkteyken, Cardano çift haneli bir yükselişin ardından etkileyici kazançlar grafiğini çizmeye devam ediyor.

Bitcoin 42 bin dolar ile 44 bin dolar arasında kalıyor

Hafta sonu öncesinde Cuma günü birincil kripto para birimi, 44.000 $’ı geri alamamasının ardından 2.000 $ düşerek 42.000 $’ın altına düştü. Ayılar daha fazla toplu acı getirmeye çalışırken, sıradaki boğalar oynamak için ortaya çıktı.

Birkaç saat içinde varlığı Cumartesi günü kuzeye doğru 43.000 doların üzerine çıkardılar. Pazar sabahı manzara daha da olumlu görünüyordu ve 44.000$’lık utangaçlığa sıçradı.

Ancak, bu çizgiyi aşmak için önceki birkaç girişimde olduğu gibi, BTC başarısız oldu. Birkaç bin dolar düştü ve o zamandan beri 43.000 doların altında kaldı.

cardano
bitcoin 42 bin dolarda stabil, cardano haftalık %30 artıyor 3

Altcoinler Kırmızı Bölgede: Ama Cardano Değil

Ethereum, geçtiğimiz Pazartesi günü 3.000 dolarlık bir düşüş de dahil olmak üzere son zamanlarda BTC’nin performansını büyük ölçüde taklit etti. Sonraki günlerde, ikinci en büyük kripto para, kasvetli hisler onu bir kez daha güneye getirmeden önce 400 dolardan fazla sıçradı. Yalnızca son 24 saatte ETH %1.6 düştü ve şu anda 3.250 dolar civarında.

Daha büyük kapaklı altların çoğunluğu benzer bir durumda. Binance Coin (%-2.3), Solana (%-4), Ripple (%-2), Terra (%-4.5), Polkadot (%-4.5), Avalanche (%-4.5) ve Shiba Inu (%-4) ) hepsi kırmızıdır.

Dogecoin tekrar daha da düştü (-%6.5). Böylece DOGE, Tesla’nın ürünleri için memecoin ile ödemeleri etkinleştirdiği Cuma heyecanından bu yana düşüş trendini sürdürdü .

Buna karşılık Cardano geliyor. ADA geçen hafta bir çıkış yaptı ve bu zaman diliminde kabaca %30 arttı. Günlük ölçekte, ADA %13 arttı ve 1,5 doların oldukça üzerinde duruyor.

Dünden bu yana küçük bir düşüşe rağmen, kripto piyasa değeri 2 trilyon doların üzerinde kaldı.

cardano
bitcoin 42 bin dolarda stabil, cardano haftalık %30 artıyor 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap