Bitcoin 40 Bin Doları Geri Aldı: Bitcoin Cash %13 Arttı!

Bitcoin 40 Bin Doları Geri Aldı: Bitcoin Cash %13 Arttı!
0

Bitcoin Cash, %13’lük bir artışla piyasa genelindeki kurtarma girişimlerine öncülük ediyor. Bitcoin 41.000 doların üzerinde duruyor.

Art arda birkaç gün süren fiyat düşüşlerinin ardından, BTC yörüngesini tersine çevirdi ve birkaç bin dolar ekledi. Çoğu altcoin de biraz yeşil renktedir. Bitcoin Cash, büyük bir çift haneli fiyat artışıyla başı çekiyor.

Bitcoin, 41 bin Dolara Dokundu

Geçen haftanın birincil kripto para birimi için o kadar da iyi gitmediğini söylemek güvenli. Ayın başında 47.000 $’dan birkaç dalgalanma aldı, ancak bu seviyeyi kararlı bir şekilde geri alamamak sorun anlamına geliyordu.

Ayılar piyasanın kontrolünü ele geçirdi ve BTC’yi güneye itti. Böylece varlık, 43.000 $’a düşmeden önce 45.000 $’a düştü. Bitcoin yaklaşık bir ay içinde ilk kez 40.000 doların altına düştüğü için manzara son birkaç gün içinde daha da kötüleşti.

Dün oldukça sakin bir ticaret günüydü, BTC çoğu için 40.000 dolar civarında el değiştirdi. Ancak boğalar varlıklarını hatırlattı ve saatler önce Bitcoin’i kuzeye sürdü. Sonuç olarak, Bitcoin mevcut seviyesine yükseldi – 41.000 doların biraz üzerinde.

Bununla birlikte, haftalık %5’ten fazla düşüş, BTC’nin piyasa değerinin hala 800 milyar doların çok altında olduğu anlamına geliyor.

bitcoin
bitcoin 40 bin doları geri aldı: bitcoin cash %13 arttı! 3

BCH, Altcoin Kurtarmasına Öncülük Ediyor

Alternatif paralar son zamanlarda benzer düzeltmelerden geçti. Ancak şimdi, piyasanın çoğu ilk toparlanma belirtilerini gösteriyor.

Ethereum, iki gün önce haftalar içinde ilk kez 3.000 doların altına düştü, ancak bu noktada iyi tepki verdi ve şimdi 3.100 doların üzerinde duruyor. Binance Coin 400 doların altına düştü ancak şimdi 420 doların kuzeyinde işlem görüyor.

Ripple, Solana, Terra, Cardano, Avalanche ve Polkadot da artık yeşilde. Dogecoin ve Shiba Inu kırmızı renkte, ancak SHIB, Robinhood’daki bir listenin ardından dün önemli ölçüde çift haneli fiyat artışları kaydetti.

Bitcoin Cash, %13’lük bir artışla orta büyüklükteki altcoinlerin en önemli kazancı oldu. Sonuç olarak, BCH 350 dolara yakın işlem görüyor.

Kripto piyasa değeri dünün en düşük seviyesinden yaklaşık 70 milyar dolar arttı ve 1,9 trilyon dolar seviyesini geri aldı.

bitcoin
bitcoin 40 bin doları geri aldı: bitcoin cash %13 arttı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap