Bitcoin 40 bin Dolarda Reddedildi, Nexo Binance Listelemesinde %15 Yükseldi!

Bitcoin 40 bin Dolarda Reddedildi, Nexo Binance Listelemesinde %15 Yükseldi!
0

Nexo, Binance’in destek eklediğini açıklamasının ardından ilk 100 madeni paradan en fazla yükseldi, Bitcoin 40 bin dolarda başarısız oldu.

Bitcoin dün 40.000 dolarda elini denedi ancak hızla durduruldu ve şimdi onun altında duruyor. ApeCoin, Otherside için artan beklentiler arasında tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetmeye devam ederken, Nexo dünyanın en büyük kripto borsasında bir listelemenin ardından çift haneli rakamlarla yükseldi.

Bitcoin 40 bin Dolarda Durdu

Kripto piyasasındaki artan oynaklık son 24 saat içinde devam etti.  25 Nisan’da Bitcoin’in 41.000 $’a meydan okuduğu ancak şiddetle reddedildiği son yüksek dalgalanmaları bildirdi.

Sonuç olarak, varlık saatler içinde 3.000$’dan fazla düştü ve 15 Mart’tan bu yana ilk kez 38.000$’ın altına düştü. Bu fiyat düşüşüne biraz olumlu tepki verdi ve 40.000$’ın hemen altına sıçradı.

Dünkü işlem gününde daha da ileri gitti ve imrenilen seviyenin üzerine çıktı. Ancak, hemen altına düştüğü için bu kısa ömürlü bir maceraydı. Şu an itibariyle BTC 39.500 dolarda ve piyasa değeri hala 750 milyar dolar civarında.

bitcoin
bitcoin 40 bin dolarda reddedildi, nexo binance listelemesinde %15 yükseldi! 3

ApeCoin Yeni ATH, Nexo Çift Haneli Dalgalanma

Altcoinler, geçtiğimiz birkaç gün içinde benzer fiyat hareketleriyle karşı karşıya kaldı ve birçoğu haftalık ölçekte kırmızı renkteydi.

Ethereum geçen hafta 3.000 doların üzerinde işlem gördü ancak birkaç gün önce 2.800 doların altına düştü. Ayrıca bu fiyat düşüşüne iyi tepki verdi ve şu anda 2.900 doların üzerinde duruyor.

Binance Coin 400 doların altına düştü ve dün de orada durdu. Ancak, günlük küçük bir artış, bu satırları yazarken BNB’yi bu hattın kuzeyine itti.

Solana, Ripple, Terra, Cardano, Polkadot, Dogecoin, Avalanche, Shiba Inu ve CRO biraz kırmızı renkte. Near Protocol, daha büyük kapaklı alternatiflerden en fazlasını kaybetti (-%5).

ApeCoin yeni zirveler kaydetmeye devam ediyor ve 22 doların üzerinde yeni bir ATH’ye dokundu. Nexo, Binance’de bir listelemenin ardından etkileyici bir başka oyuncu. Sonuç olarak, varlık yaklaşık %15 arttı.

Kripto piyasa değeri nispeten sabit kaldı ve 1.8 trilyon doların biraz üzerinde.

bitcoin
bitcoin 40 bin dolarda reddedildi, nexo binance listelemesinde %15 yükseldi! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap