Bitcoin 39,5 Bin Dolara Düştükten Sonra 42 Bin Dolara Geri Döndü: Piyasa İzleme

Bitcoin 39,5 Bin Dolara Düştükten Sonra 42 Bin Dolara Geri Döndü: Piyasa İzleme
0

BTC’nin fiyatı Eylül 2021’den itibaren en düşük seviyelere inip 42 bin dolara geri döndüğü için kripto para piyasası son 24 saat boyunca büyük bir oynaklık yaşadı.

Son 24 saat, muazzam bir hız trenine binen kripto para piyasasında heyecan vericiydi. Tüm çile, Bitcoin olarak yaklaşık 350 milyon dolar değerinde tasfiye bıraktı ve geri kalanı, yalnızca hemen ardından geri dönmek için birkaç ayın en düşük seviyelerine düştü.

Bitcoin Eylül 2021’deki En Düşük Seviyeye Düştü

Dün, önde gelen kripto para biriminin fiyatında önemli bir düşüş ile karakterize edilen özellikle kısır bir gündü. İlginçtir ki, günlük mum neredeyse aynı anda açılıp kapanarak %0.07’lik bir düşüş grafiği çizdi.

Bununla birlikte, fiyat 41.850 dolardan açılırken, Bitstamp’a göre 42.250 dolarda zirve yaptı ve 39.558 dolara düştü. İkincisi, 21 Eylül 2021’den bu yana en düşük nokta.

Teklifler hızla doldurulduğu ve fiyatı tekrar ana seviyenin üzerine çıkardığı için Bitcoin’in 40 bin doların altında birkaç dakikadan fazla harcamadığını belirtmekte fayda var.

bitcoin
bitcoin 39,5 bin dolara düştükten sonra 42 bin dolara geri döndü: piyasa i̇zleme 2

Piyasanın Geri Kalanı Takip Ediyor

Yukarıda bahsedildiği gibi, altcoinlerin çoğu da benzer bir şeyden geçtiğinden, rollercoaster tüm pazarı ele geçirdi. Örneğin Ethereum, toparlanmadan önce 3 bin doların altına düştü.

Ayrıca, son 24 saat içinde yaklaşık 350 milyon dolar değerinde tasfiye edilmiş uzun ve kısa pozisyon gördüğümüzü de belirtmekte fayda var ki bu, muazzam oynaklığın oldukça göstergesidir. S&P 500 gibi piyasa lideri endekslerin çoğu da kırmızıyla açıldığından geleneksel piyasalar bir istisna yapmadı.

Tabii ki, bazı istisnalar var. Çalkantılı zamanlardan geçmesine rağmen, NEAR Protocol geçen gün %13 artarak ilk 100’ün en büyük kazananı oldu. Öte yandan Olympus’un OHM’u neredeyse% 30 düştü ve bu da onu en çok kaybeden madeni para haline getirdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap