Bitcoin 39 Bin Dolarda Durgun, RUNE% 10 Arttı!

Bitcoin 39 Bin Dolarda Durgun, RUNE% 10 Arttı!
0

Kripto para piyasaları son 24 saat içinde kayda değer bir fiyat hareketi üretemedi. En iyi altcoinler sakin kalırken Bitcoin 39 bin dolarda sabit kalıyor.

Kripto para piyasası, kripto paraların çoğunluğu gerçek bir tutarsızlık olmaksızın yatay işlem gördüğü için son 24 saat içinde önemli bir hareket sağlayamadı. Tabii ki, birkaç istisna var, o yüzden paketi açalım.

Bitcoin Fiyatı Sabit İlerliyor

Aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi, son 24 saat önceki dönemlere göre biraz daha az dalgalı geçti.

Bitcoin’in fiyatının 38.500 dolara düştüğü bir istisna dışında, birincil kripto para birimi çoğunlukla 39.000 dolar civarında işlem görüyor. Hafta sonu olduğu için bu biraz bekleniyor ve genellikle hacimler daha düşük.

bitcoin
bitcoin 39 bin dolarda durgun, rune% 10 arttı! 3

Çalkantılı fiyat hareketinin olmaması da önceki günlere kıyasla çok daha az tasfiyeyle sonuçlandı. Son 24 saat içinde, sadece 38 milyon $ değerinde tasfiye edilmiş uzun ve kısa pozisyonlar vardı ve bu oran da bir miktar sabit ve %58’i uzun vadeli tasfiyeler. En büyük tek tasfiye emri 800 bin dolar değerinde bir ETH suçlusuydu ve bu OKEx’te gerçekleşti.

THORChain İlerliyor

İlk 10’un önde gelen altcoinleri, son gün boyunca kayda değer bir hareket üretemedi.

bitcoin
bitcoin 39 bin dolarda durgun, rune% 10 arttı! 4

Yukarıdaki ısı haritasında görüldüğü gibi, kripto para birimlerinin çoğu minimum kayıp için kırmızıda işlem görüyor. Madeni para bugün %3 daha düştüğü için LUNA, son rallisi sırasında elde ettiği kazanımları kaybetmeye devam ediyor.

Son 24 saatin en büyük kazancı %10,5 artışla THORChain’in RUNE’sidir. Bu son artışla birlikte, kripto para birimi geçen hafta toplamda %40 arttı.

Öte yandan, JUNO %8 ile en çok kaybeden olurken, onu %6 ile ANC izledi. İkincisi aynı zamanda yaklaşık %47 değer ile hafta için en çok değer kaybeden kripto para.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap