Bitcoin, 35K Doları Korumak İçin Savaşıyor!

Bitcoin, 35K Doları Korumak İçin Savaşıyor!
80309328 - bitcoin and block chain network concept on technology background 3d illustration
0

Kripto piyasası, Solana, Terra, Cardano ve diğer altcoinlerden büyük fiyat kayıplarıyla kırmızıya döndü. Bitcoin 35 bin dolar için savaşıyor.

bitcoin
bitcoin, 35k doları korumak i̇çin savaşıyor! 2

Kripto piyasasında dünkü kısa süreli canlanma belirtilerinden sonra, bugün durum bir kez daha oldukça kasvetli görünüyor. Bitcoin, 35.000 doların altına düşmeye yakınken, çoğu altcoin, Solana’dan gelen %19’luk büyük bir düşüş de dahil olmak üzere çok daha kötü bir durumda.

Bitcoin 35 Bin Dolar Kaybedecek mi?

Bitcoin, tüm manzara değişmeden ve ayılar hızlanmadan önce geçen hafta 43.000 doların üzerinde işlem gördü. Sonraki 24 saat içinde, kripto para birimi 5.000 $ düşerek altı ayın en düşük seviyesi olan yaklaşık 38.000 $’a düştü.

Bu zaten büyük bir düzeltme olsa da, varlık bildirildiği gibi daha güneye yöneldi. Bitcoin, Cumartesi günü yaklaşık 34.000 $ ile 2021 Temmuz ayının sonundan bu yana en düşük fiyat pozisyonuna düştü.

Böylece, birkaç gün içinde neredeyse 10.000 dolar kaybetti. BTC bir miktar zemin elde ettiğinden ve hatta bir noktada 36.000 doları aştığından Pazar günü daha iyimser görünüyordu . Ancak bunun sahte bir çıkış olduğu ortaya çıktı.

O zamandan beri BTC yaklaşık 3.000 dolar kaybetti ve şu anda 35.000 doların oldukça altında. Bu nedenle, piyasa değeri 650 milyar doların biraz üzerindedir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir