Bitcoin 31 Bin Dolardan Uzaklaşıyor, Ripple (XRP) 0,5 Dolarda Başarısız Oldu!

Bitcoin 31 Bin Dolardan Uzaklaşıyor, Ripple (XRP) 0,5 Dolarda Başarısız Oldu!

Bitcoin fiyatı 30.000 dolar seviyesine doğru düşüş gösteriyor çünkü boğalar, 31.000 doların üzerindeki tempoyu sürdüremiyor.

Son 24 saat içinde kripto para piyasasının genelinde yavaşlama ve düşüş görülüyor, çoğu kripto para hafif düşüşler kaydediyor.

Toplam kripto para piyasası kapitalizasyonu, Bitcoin ve diğer kripto paralardan kaynaklanan kayıpların etkisiyle 1,2 trilyon dolar seviyesine doğru geriliyor.

Bitcoin Fiyatı 31 Bin Doları Geçemedi

Son 24 saat içinde Bitcoin’in fiyatı %1,2 düşerek yaklaşık 30.000 dolar seviyesine geriledi. Kripto para birimi, 31.000 doların üzerindeki seviyelerde tutunamadı. Dün yükseliş göstermeye başladı, ancak ayılar hızlı bir şekilde müdahale ederek fiyatı 30.000 dolar civarına kadar düşürdüler.

BTC daha sonra toparlanarak şu anda yaklaşık 30.600 dolar civarında işlem görüyor.

bitcoin
bitcoin 31 bin dolardan uzaklaşıyor, ripple (xrp) 0,5 dolarda başarısız oldu! 3

Ancak genel piyasa duyarlılığı, Korku ve Açgözlülük Endeksi’ne yansıyan bir şekilde, dünden bu yana önemli ölçüde azaldı. Bu endeks bugün 64 puandan 55 puana düşerek gösterdiği düşüşle birlikte piyasadaki korku ve açgözlülük hissinin azaldığını göstermektedir.

Ripple (XRP) 0,5 Dolardan Düşüyor

Aşağıdaki kripto para birimi ısı haritasında gözlendiği gibi, bugün yeşil renk büyük bir istisnadır ve çoğu altcoin kırmızı renkte işlem görmektedir.

bitcoin
bitcoin 31 bin dolardan uzaklaşıyor, ripple (xrp) 0,5 dolarda başarısız oldu! 4

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na karşı olan mücadele hız kazanırken, Ripple’ın XRP’si 0,5 dolardan düşmüştür.

Diğer bir haber ise bugün NEAR Vakfı’nın Alibaba ile ortaklık kurmasıyla gerçekleşmiştir. Bu duyuru, fiyatın %12’den fazla yükseldiği bir ivme sağlamıştır. Ancak son 24 saat içinde biraz geri çekilmiş olsa da hala yaklaşık %8 artış göstermektedir. APE ise %5,2’lik günlük kazançla ikinci en iyi performansı gösteren varlık olmuştur.

Öte yandan, AAVE %11 düşerek dünkü sürpriz rallinin bir kısmını geri vermiştir. Synthetix Network (SNX) ise %9,3’lük düşüşle kırmızı renkte ikinci sırayı almıştır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.