Bitcoin 30.000 Dolarda Takılı Kalırken, Tron (TRX) Günde %8’lik Artış Kaydetti!

Bitcoin 30.000 Dolarda Takılı Kalırken, Tron (TRX) Günde %8’lik Artış Kaydetti!

Son 24 saat içinde, çoğu kripto para piyasasının tamamen yatay seyrettiği gözlemlendi. Ancak, TRX (Tron) hızla ilerlemeye devam ediyor.

Kripto para piyasalarının toplam kapitalizasyonu son 24 saat içinde yaklaşık 6 milyar dolar arttı. Ancak, bu artış büyük bir değişiklik olarak nitelendirilemez, çünkü genel olarak piyasa hareketleri oldukça sınırlı kaldı. Büyük kripto paralardan bazıları hafif artışlar yaşarken, genel eğilim büyük ölçüde aralıklı bir seyir izliyor.

Bitcoin’in değeri hala 30.000 $ civarında ve bu aralıktan çıkamadı, ancak gelecek süreçte nasıl bir yöne ilerleyeceğini görmek için piyasanın seyrini yakından takip etmek gerekiyor.

BTC Fiyatı 30.000 Dolarda Sabit

Aşağıdaki grafikten de net bir şekilde görebileceğiniz gibi, özellikle Bitcoin’in fiyatı söz konusu olduğunda, son 24 saat içerisinde önemli bir değişiklik yaşanmamıştır.

Kripto para birimi hala 30 bin dolar seviyesinde dalgalanmaktadır ve her iki taraf da kontrolü ele geçirmekte zorlanmaktadır. Boğalar, bu seviyeyi kararlı bir şekilde ele geçiremezken, satıcılar da fiyatı başka bir destek bölgesine doğru itmeyi başaramamışlardır.

tron
bitcoin 30.000 dolarda takılı kalırken, tron (trx) günde %8'lik artış kaydetti! 3

Görünen o ki, altcoinler de Bitcoin’in durgunluğundan faydalanamamıştır. Bu durum, Bitcoin’in hakimiyetini, pazarın geri kalanına göre payını yansıtan bir metrik olan %46,6 seviyesinde sabit kaldığını göstermektedir. Son 24 saat içinde bu oran değişmemiştir.

TRON (TRX) %8 Yükseldi

Geçen gün için yapılan ısı haritasına göre, çoğu kripto para biriminin kazanımları oldukça önemsiz kalmıştır. BNB, ADA, ETH, UNI, XMR, LINK gibi pek çok kripto para birimi dahi %1’den az bir artış yaşamıştır.

Ancak, bu durumun en belirgin istisnası TRON’un TRX’i olmuştur. TRX, geçen gün içinde %8’lik bir artış göstererek, toplam piyasa kapitalizasyonu açısından ilk 100 kripto para arasında en iyi performans gösterenlerden biri olmuştur.

tron
bitcoin 30.000 dolarda takılı kalırken, tron (trx) günde %8'lik artış kaydetti! 4

XDC Network (XDC), gün içinde yaklaşık %15,5 oranında bir artışla patladı ve son 24 saatte en çok kazanan kripto para birimi oldu. Bu başarıyı Casper Network’ün CSPR’si ve, önceden tahmin edildiği gibi, TRON’un TRX’i takip ediyor.

Öte yandan, %14,6 oranında bir düşüş yaşayan FLEX Coin (FLEX) var. Piyasanın geri kalanı büyük ölçüde yatay bir seyir izliyor gibi görünüyor. Bu durumda XDC’nin dikkate değer bir performans sergilediği ve FLEX’in ise kayıp yaşadığı gözlemleniyor. Piyasa genelinde yatay eğilim, kripto para birimlerinin büyük ölçüde fiyat değişikliği yaşamadığı anlamına gelir. Ancak, XDC ve diğer bahsedilen kripto paralar bu eğilimden önemli ölçüde ayrışmıştır. Yatırımcılar için önemli bir dikkat gerektiren bir durum olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.