Bitcoin 30 Bin Doların Altında, Polkadot %7 Oranında Daha Topladı!

Bitcoin 30 Bin Doların Altında, Polkadot %7 Oranında Daha Topladı!
0

Büyük kapaklı altların çoğu hafifçe kırmızıdayken, DOT %7 arttı. Bitcoin, 30.000 dolara yakın işlem görüyor.

Bitcoin, varlığı beş basamaklı güneye getiren son büyük oynaklığın ardından 30.000 dolar seviyesinin hemen altında ve çevresinde sakinleşti. Çoğu altcoin, Polkadot, Bitcoin Cash ve Monero gibi birkaç istisna dışında günlük ölçekte oldukça durgun.

Bitcoin Hala 30 Bin Doların Altında Duruyor

Son on gün, Bitcoin ve piyasanın geri kalanı için değişken bir rollercoaster’dan başka bir şey değildi. En büyük dijital varlık, bir günde 4.000 dolara düşmeden önce 40.000 dolara yakındı. Önümüzdeki birkaç gün içinde daha da düştü ve 11 Mayıs’a kadar 30.000 doların üzerinde kalmak için mücadele etti.

Bununla birlikte, bu seviyenin altına kırılması neredeyse kaçınılmaz görünüyordu ve 12 Mayıs’ta kırıldı. Bu noktada, BTC yaklaşık 5.000 dolar düşerek Aralık 2020’den bu yana en düşük fiyat pozisyonu olan 25.300 dolara (Bitstamp’ta) ulaştı.

Yaklaşık bir hafta içinde bu 15.000 dolarlık düşüşün ardından iyi tepki verdi ve günde 6.000 doları toparlayarak kısaca 31.000 dolara dokundu. Bununla birlikte, orada başarısız oldu ve şu anda oturduğu yerde 30.000 doların altına geriledi. Bu nedenle, piyasa değeri 550 milyar doların biraz üzerinde.

bitcoin
bitcoin 30 bin doların altında, polkadot %7 oranında daha topladı! 3

Altcoinler Durdu, DOT Yükseliyor

Altcoinler, bitcoin’e oldukça benzer bir süreçten geçti. Ethereum, Mayıs ayının başlarında 3.000 dolardan işlem gördü, ancak düzeltmenin en şiddetli gününde 1.700 dolardan çok ayın en düşük seviyesine düştü. Bu noktada sıçradı ve günler sonra 2.000 dolarlık hattı geri aldı.

Binance Coin, gün önce 230 dolara düştükten sonra şimdi 300 dolara yakın. Günlük ölçekte olsa da, çoğu büyük kapaklı altlar biraz kırmızı renktedir. Ripple, Cardano, Solana, Polkadot, TRON ve Shiba Inu %4’e kadar geri çekildi.

Polkadot ve Avalanche, kayda değer fiyat artışları olan sadece ikisi. AVAX %3 artarken, DOT %7’den fazla yükseldi ve 11 doların kuzeyinde işlem görüyor.

Alt ve orta büyüklükteki alt değerlerden, Bitcoin Cash ve Monero en çok kazandı – %5 ile %7 arasında.

Kripto piyasa değeri son iki günde nispeten durgun kaldı ve şu anda 1.250 trilyon dolar.

bitcoin
bitcoin 30 bin doların altında, polkadot %7 oranında daha topladı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir