Bitcoin 30 Bin Doları Tekrar Test Ederken, Ripple Günlük %6 Yükseliyor!

Bitcoin 30 Bin Doları Tekrar Test Ederken, Ripple Günlük %6 Yükseliyor!
Businessman using tablet online banking, exchange currency and payment, Digital marketing, Finance and banking networking, Investment of growth on currency rate, Online shopping
0

XRP, daha büyük altcoinlerden en etkileyici günlük artışı görürken, Bitcoin ve Ethereum ticareti sırasıyla 30.000 ve 2.000 doların üzerinde.

30.000 dolarlık çizginin altında birkaç gün daha geçirdikten sonra, Bitcoin sonunda bunun üzerine çıktı ve hatta daha önce 31.000 dolara meydan okudu. Çoğu altcoin de bugün biraz yeşilde ve XRP, daha büyük sermayeli olanlardan en etkileyici kazanan olarak öne çıkıyor.

BTC 30 bin Dolara Dokundu

Kripto para piyasası aylardır yükseliş durumunda değil, ancak geçen hafta BTC’nin bir noktada 15.000 dolar düşüşle Aralık 2020’den bu yana 25.300 dolar olan en düşük konumuna düşmesiyle durum daha da kötüleşti.

Varlık bir miktar toparlandı ve gün sonra kısaca 31.000 doları aştı. Ayılar olay yerine geri dönüp onu bir kez daha güneye sürdüklerinden bu kısa sürdü. Bu nedenle, bitcoin, bildirildiği gibi önümüzdeki birkaç günün çoğunu 30.000 doların altında geçirdi.

Borsalara büyük miktarda BTC yatırıldığına dair raporların ardından dün 28.500 dolara bile düştü. Bununla birlikte, boğalar bu noktada hızlandı ve Bitcoin’in yörüngesini tersine çevirdi.

Birkaç saat içinde varlık 30.000 doların üzerine çıktı ve 31.000 dolara yaklaştı. Orada başarısız olmasına rağmen, Bitcoin hala 30.000 doların üzerinde işlem görüyor ve piyasa değeri 575 milyar dolar. Ayrıca, altcoinler üzerindeki hakimiyeti kabaca %45’e yükseldi.

bitcoin
bitcoin 30 bin doları tekrar test ederken, ripple günlük %6 yükseliyor! 3

XRP Öncülük Ediyor, ETH 2 Bin Dolara Dokunuyor

Ethereum da en son düzeltme sırasında oldukça kötü bir şekilde acı çekti ve günlerde 3.000 dolardan 1.700 dolara çıktı. BTC’ye benzer şekilde, o noktada sıçradı ve 2.000 gün sonra geri aldı.

Ancak Çarşamba günü bu gıpta edilen işaretin altına düştü ve çoğunlukla orada kaldı. Şimdi ise günlük %4’lük bir artış, ikinci en büyük kriptoyu 2.000 doların biraz üzerine çıkardı.

Binance Coin de küçük bir günlük sıçramanın ardından 300 doların kuzeyinde. Cardano, Solana, Polkadot, Dogecoin, Avalanche, Tron, Shiba Inu ve Litecoin’de de benzer artışlar görülüyor.

Ripple, XRP’yi 0,4 doların üzerine çıkaran %5,5’lik bir artışla daha büyük alt değerlerden en fazlasını kazandı. ATOM, ICP, UNI ve TFUEL, düşük değerli altcoinlerin en dikkate değer kazananları arasındadır.

Kripto para piyasası değeri, günlük 50 milyar dolarlık artışın ardından 1.3 trilyon dolara yaklaştı.

bitcoin
bitcoin 30 bin doları tekrar test ederken, ripple günlük %6 yükseliyor! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap